Aktualności



⚽️WEEKENDOWE GRANIE Z MKS:⚽️

✅Senior: 24. kolejka Wrocław: Klasa A Grupa 3
Pogoń Oleśnica 🆚 Dąb Dobroszyce 5:2 (3:1)

✅Trampkarz I: 8. kolejka Wrocław: V liga okręgowa C1
FC Wrocław Academy U.K.S. 🆚 Pogoń Oleśnica 0:18 (0:7)

❌Trampkarz II: 7. kolejka Wrocław: VI liga okręgowa C1
Pogoń II Oleśnica 🆚Pogoń Cieszków 0:23 (0:12)

❌Młodzik I: 9. kolejka Wrocław: III liga okręgowa D1
MKS Siechnice 🆚 Pogoń Oleśnica 6:0 (1:0)

❌Młodzik II: 9. kolejka Wrocław: VI liga okręgowa D1 Grupa 1
GKS Polonia Trzebnica 🆚 Pogoń II Oleśnica 2:1 (0:1)

❌Młodzik III: 8. kolejka Wrocław: VII liga okręgowa D1 Grupa 6
Lotnik Twardogóra 🆚 Pogoń III Oleśnica 4:3 (3:2)

✅Żak I: Wrocławska Liga Talentów

✅Żak II: Wrocławska Liga Talentów

💪🏼⚽️🫡⚪️🔵🔴

pilkarskaprzyszlosczorlenem #Orlen #hejPogon



🚨🚨🚨UWAGA🚨🚨🚨

⚽️⚽️Wracamy do ligowych zmagań! ⚽️⚽️

Znamy już ligowe terminarze!

Na pierwszy ogień idzie drużyna Młodzika I Trenera Leonard Cygana zaczynając swoje ligowe zmagania już za niespełna miesiąc. Poniżej szczegóły rozkład ligowy:

✅Młodzik I: III liga okręgowa D1
16/03/2024: Pogoń Oleśnica - WKS Śląsk
✅Trampkarz I: V liga okręgowa C1
23/03/2024: Pogoń Oleśnica - Talent Trzebnica
✅Młodzik II: VI liga okręgowa D1
23/03/2024: Pogoń II Oleśnica - STS Sokół Smolec
✅Senior: Klasa A, Grupa 3 (Wrocław)
23/03/2024: Pogoń Oleśnica - KS Zenit Międzybórz II
✅Młodzik III: VII liga okręgowa D1
23/03/2024: KS Zenit II Międzybórz - Pogoń III Oleśnica
✅Trampkarz II: VI liga okręgowa C1
06/04/2024: Bór Oborniki Śląskie - Pogoń II Oleśnica

Wszystkie wyniki, dane statystyczne oraz tabele mogą Państwo sprawdzać na naszej stronie internetowej: 💻pogonolesnica.pl ⚪️🔵🔴 na którą serdecznie zapraszamy ⚽️



✅Senior: 14. Kolejka: Klasa A, Gr. III
12/11/2023, 11:00, Oleśnica
Pogoń Oleśnica - Długołęka 2000 2:1 (0:1)
Bramka: (0:1) 22’ Długołęka, (1:1) 48’ Gorczyca Maciej, (2:1) 71’ Perlik Jakub
Pogoń⚪️🔵🔴: Lipiec, Lipiec, Buda, Rzepka, Sukhomlyn, Świerczyński (53’ Perlik), Płonka (53’ Warzecha), Galik, Cygan (84’ Zadka), Smyczyński, Gorczyca

🤜🏼🤛🏼Młodzik I: 14. Kolejka: III liga okręgowa okręgowa D1
11/11/2023, 10:00, Siechnice
MKS Siechnice - Pogoń Oleśnica 4:4 (2:1)
Bramki dla Pogoni: ⚽️⚽️ Kowalski, ⚽️ Bachryj, ⚽️ Petrash
Pogoń⚪️🔵🔴: Rodziewicz, Szczęch, Bachryj, Witczak, Kowalski, Kowal, Petrash, Klimczyk, Harasim na zmiany Skorny, Grzybowski, Stoparek

🤜🏼🤛🏼Młodzik II: 13. Kolejka: VI liga okręgowa D1
11/11/2023, 12:30, Wrocław
Olympic IV Wrocław - Pogoń II Oleśnica 2:2 (0:2)
Bramki dla Pogoni: ⚽️ Szmidt, ⚽️ Witek
Pogoń⚪️🔵🔴: Musiał, Londo, Tomaszewski, Kiwak, Witek, Milewicz, Szmidt, Bezak, Głombski, Wojcieszak, Łyzin, Gołaszewski, Stankiewicz

🤜🏼🤛🏼Żak I: TrójMecz
11/11/2023, 10:00, Wrocław
Bumerang Wrocław - Pogoń Biali 0:1
Bramka: ⚽️ Karga
Pogoń Biali - Pogoń Niebiescy 1:2
Bramki: ⚽️ Białas - ⚽️ Łyzin, ⚽️ Zadka
Bumerang - Pogoń Niebiescy 5:2
Bramki: ⚽️ Mirecki, ⚽️ Łyzin
Pogoń Biali⚪️: Szostak, Żurawski, Białas, Karga, Jaszke na zmiany Murtazajew, Deiun, Rudzki
Pogoń Niebiescy🔵: Bachryj, Mirecki, Świderski, Górecki, Kowalczyk na zmiany Zadka, Łyzin, Szkudlarek

źródło: własne | pogonolesnica.pl



⚽️Weekendowe granie:⚽️⚪️🔵🔴

🔄Senior: 12. Kolejka: Klasa A, Gr. III
28/10/2023, 15:00, Oleśnica
Pogoń Oleśnica - KS Łozina 2:2 (1:0)
Bramki: (1:0) 20’ Gorczyca Maciej, (2:0) 54’ Gorczyca Maciej (2:1) 67’ Dejneka Tomasz (2:2) 90’+6’ Wilk Paweł
🟡Żółte kartki: Lipiec K., Warzecha, Buda (Pogoń) oraz Nietreba, Buchla (KS)
Pogoń⚪️🔵🔴: Lipiec, Płonka, Kędzierski, Rzepka, Lipiec (89’ Sukhomlyn), Świerczyński, Galik, Warzecha, Smyczyński (83’ Buda), Perlik (70’ Kucharski), Gorczyca (77’ Sikora (89’ Zadka))
KS🟡🔵: Buchla, Dejneka M., Dejneka T.(84’ Sulewski) , Krzemiński, Łaskawski (76’ Aleksandrowicz), Nietreba (84’ Kaczmarczyk), Puzio, Rudkiewicz (51’ Świdziński), Szydełko (67’ Rudziński), Wilk M., Wilk P.

✅Trampkarz: 9. Kolejka: VI liga okręgowa C1 Grupa 3
28/10/2023, 11:00, Solniki Małe
UKS Bierutów - Pogoń Oleśnica 3:7 (0:4)
Bramki dla Pogoni: ⚽️⚽️⚽️ Koprowski Miłosz, ⚽️ Mróz Jan, ⚽️ Janczak Adrian, ⚽️ Prudaczuk Łukasz, ⚽️ Andrzejewski Eryk
Pogoń⚪️🔵🔴: Rudak, Stoparek, Wojsa, Łambucki, Wróblewski, Mróz, Janczak, Prudaczuk, Płonka, Koprowski, Chwiłka na zmiany Zwiernik, Wieczorek, Markowski, Markiewicz, Andrzejewski, Kucharski

✅Młodzik I: 12. Kolejka: III liga okręgowa okręgowa D1
28/10/2023, 12:00, Oleśnica
Pogoń Oleśnica - AS Kiełczów 5:2 (0:2)
Bramki dla Pogoni: ⚽️⚽️ Klimczyk Maksymilian, ⚽️ Kowal Leon, ⚽️ Szczęch Szymon, ⚽️ Langner Tymon
Pogoń⚪️🔵🔴: Kurowski, Szczech, Bachryj, Petrash, Kowalski, Matracki, Kowal, Szczepaniak, Harasim na zmiany Klimczyk, Skorny, Sudolski, Stoparek, Langner

✅Młodzik II: 11. Kolejka: VI liga okręgowa D1
28/10/2023, 10:00, Smolec
STS Sokół Smolec - Pogoń II Oleśnica 7:12 (4:6)
Bramki dla Pogoni: ⚽️⚽️⚽️⚽️ Witek Filip, ⚽️⚽️⚽️ Szmidt Kryspin, ⚽️⚽️ Głombski Igor, ⚽️⚽️ Milewicz Ksawery i ⚽️ bramka samobójcza
Pogoń⚪️🔵🔴: Musiał, Gołaszewski, Kiwak, Milewicz, Stankiewicz, Szmidt, Tomaszewski, Witek, Zborowski, Głombski, Wojcieszak, Bezak, Fabjan

✅ Orlik I: Creatio Cup
29/10/2023, 10:00, Żmigród
Bilans: 6 zwycięstw, 1 remis
Pogoń⚪️🔵🔴: Rodziewicz, Kowalski, Markowski, Rowiński, Rabiega, Kalbarczyk, Mróz, Miłczew, Ciura, Moś

✅ Orlik III: Turniej DZPN
28/10/2023, 13:30, Oleśnica
Pogoń⚪️🔵🔴: Leśniak, Stempin, Ladżyński, Bereda, Malina, Bednarz, Solnica, Balicki, Owcarz, Sudolski, Pytko, Bączek, Bąkowski, Apryasz, Todorović

źródło: własne | laczynaspilka.pl

pilkarskaprzyszlosczorlenem #Orlen #hejPogon



⚽️Weekendowe granie:⚽️⚪️🔵🔴

‼️Senior: 11. Kolejka: Klasa A, Gr. III
🚨🚨ODWOŁANY🚨🚨

✅Trampkarz: 8. Kolejka: VI liga okręgowa C1 Grupa 3
22/10/2023, 15:00, Oleśnica
Pogoń Oleśnica - Widawa Bierutów 25:0 (11:0)
Bramki dla Pogoni: ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ Mróz Jan, ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ Prudaczuk Łukasz, ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ Koprowski Miłosz, ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ Chwiłka Kacper, ⚽️⚽️ Stoparek Antoni
Pogoń ⚪️🔵🔴: Kucharski, Stoparek, Wojsa, Łambucki, Wróblewski, Mróz, Płonka, Janczak, Prudaczuk, Koprowski, Chwiłka na zmiany Wieczorek, Markowski, Sidor, Markiewicz, Andrzejewski

❌Młodzik I: 11. Kolejka: III liga okręgowa okręgowa D1
22/10/2023, 15:30, Wrocław
Olympic Junior II Wrocław - Pogoń Oleśnica 4:1 (1:0)
Bramka dla Pogoni: ⚽️ Harasim Borys
Pogoń ⚪️🔵🔴: Kurowski, Szczęch, Petrash, Skorny, Kowal, Szczepaniak, Kowalski, Klimczyk, Harasim na zmianę Stoparek

❌Młodzik II: 10. Kolejka: VI liga okręgowa D1
21/10/2023, 11:00, Oleśnica
Pogoń II Oleśnica - MKS II Siechnice 0:7 (0:4)
Pogoń ⚪️🔵🔴: Musiał, Zborowski, Witek, Łyzin, Gołaszewski, Głombski, Kiwak, Bezak, Morawiński, Szmidt, Tomaszewski, Fabjan, Stankiewicz, Dawidowski

✅Orlik II: Mecz Towarzyski
21/10/2023, 13:00, Oleśnica
Pogoń Oleśnica - Zefka Kobyla Góra 17:11 (6:3, 5:2, 6:6)
Pogoń⚪️🔵🔴: Piechota, Napieraj, Banak, Słowik, Garliński A., Garliński P., Cymbalisty, Skowron A., Skowron W., Łomiński

pilkarskaprzyszlosczorlenem #Orlen #hejPogon



Emocje na pełnych obrotach! 30.09 - 01.10

Weekend obfitował w emocje dla fanów Pogoni Oleśnica, od drużyny seniorów po najmłodszych zawodników klubu. Oto podsumowanie osiągnięć zespołów w minionych meczach:

Seniorzy triumfują nad WKS Wilczyce 🏆🎉

W 8. kolejce Klasy A, Gr. III seniorzy Pogoni Oleśnica 🟢 pokonali na własnym boisku drużynę WKS Wilczyce 2:1 ⚽. Bramki dla gospodarzy zdobyli Smyczyński Arkadiusz 🥅 z karnego w 40. minucie oraz Perlik Jakub 🌟 w 73. minucie. Drużyna gości odpowiedziała jednym trafieniem w 62. minucie.

Młodzi zawodnicy w znakomitej formie 🚀

Czytaj więcej



Weekendowy rollercoaster Pogoni Oleśnica


Mijający weekend przyniósł prawdziwą ucztę dla miłośników piłki nożnej, a w szczególności dla sympatyków Pogoni Oleśnica, którzy doświadczyli całej gamy emocji - od euforii do rozczarowania.

Czytaj więcej



Pogoń Oleśnica: Triumfy, Niespodzianki i Lekcje z Weekendu!

Mijający weekend dostarczył kibicom Pogoni Oleśnica prawdziwą mieszankę uczuć, począwszy od euforii po dramatyczne porażki. Zróżnicowane wyniki pokazują, jak zróżnicowane są doświadczenia i poziomy w różnych kategoriach wiekowych.

Czytaj więcej



Pogoń Oleśnica Pokonana w Łozinie

Wczorajsze popołudnie w Łozinie przyniosło kibicom spore emocje. W ramach III Rundy Pucharu Polski (okręg Wrocław), Dąb Dobroszyce zmierzył się z Pogonią Oleśnica, pokonując rywala 3:0.

Czytaj więcej



Pogoń Oleśnica Dominuje w Sycowie!


Mimo porannego terminu spotkania i rywalizacji dwóch drużyn o tej samej nazwie, kibicom obu Pogoni nie zabrakło emocji. W ramach 5. kolejki klasy A, grupy III, Pogoń Oleśnica odniosła imponujące zwycięstwo na wyjeździe, pokonując Pogoń Syców aż 3:0.

Czytaj więcej



Trampkarz: 2. Kolejka: VI liga okręgowa C1 Grupa 3
09/09/2023, 10:00, Oleśnica
Pogoń Oleśnica - Bór Oborniki Śląskie 10:0 (5:0)
Bramki: Koprowski Miłosz⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ Chwiłka Kacper ⚽️⚽️ Wróblewski Ignacy ⚽️⚽️ Płonka Mateusz⚽️
Pogoń: Kucharski, Stoparek, Wojsa, Łambucki, Wróblewski, Janczak, Mróz, Koprowski, Płonka, Prudaczuk, Chwiłka na zmiany Kuriata, Osek, Korzępa, Markiewicz, Sidor, Andrzejewski, Modny, Wieczorek

Źródło: własne

pilkarskaprzyszlosczorlenem #orlen



Młodzik II: 3. Kolejka: VI liga okręgowa D1
09/09/2023, 09:00, Oleśnica
Pogoń II Oleśnica - Football Stars 2:4 (0:0)
Bramki dla Pogoni: Kiwak Dominik ⚽️ Milewicz Ksawery ⚽️
Pogoń: Musiał, Solnica, Witek, Niewiadomski, Gołaszewski, Wojcieszak, Kiwak, Szmidt, Łyzin, Milewicz, Morawiński, Tomaszewski

Źródło: własne

pilkarskaprzyszlosczorlenem #orlen



Młodzik I: 4. Kolejka: III liga okręgowa D1
06/09/2023, 18:00, Oleśnica
Pogoń Oleśnica - Olympic II Junior Wrocław 2:2 (1:1)
Bramki dla Pogoni: Kowal Leon ⚽️⚽️
Pogoń: Kurowski, Szczęch, Petrash, Bachryj, Kowal, Prudarczuk, Harasim, Grzybowski, Szczepaniak na zmiany Witczak, Matracki, Stoparek, Sudolski, Kowalski

źródło: własne



Młodzik I: 3. Kolejka: III liga okręgowa D1
03/09/2023, 10:00, Oława
MGKS Moto-Jelcz Oława - Pogoń Oleśnica 8:2 (4:0)
Bramki dla Pogoni: Grzybowski ⚽️⚽️
Pogoń: Kurowski, Bachryj, Szczęch, Witczak, Kowal , Petrash, Kowalski, Harasim, Prudarczuk na zmiany Langner, Grzybowski, Skorny, Stoparek, Sudolski.

Źródło: własne



Senior: 4. Kolejka: Klasa A, Gr. III
02/09/2023, 17:00, Oleśnica
Pogoń Oleśnica - Widawa Bierutów 0:1 (0:1)
Bramka: (0:1) 17’ Szczypkowski Adam
Żółte kartki: Miodek Adrian, Zadka Dawid (Pogoń) oraz Rachwał Sebastian, Wróblewski Szczepan (Widawa)
Pogoń: Lipiec, Lipiec, Buda (40’ Warzecha), Rzepka, Sukhomlyn, Perlik (61’ Zadka), Cygan, Miodek, Smyczyński, Kucharski, Gorczyca (78’ Płonka)

Źródło: własne



Trampkarz: 1. Kolejka: VI liga okręgowa C1 Grupa 3
02/09/2023, 10:00, Oleśnica
Pogoń Oleśnica - Dolpasz Skokowa 17:0 (6:0)
Bramki: Janczak ⚽️⚽️⚽️ Mróz ⚽️⚽️ Koprowski ⚽️⚽️⚽️⚽️ Chwiłka ⚽️⚽️
Myszko ⚽️⚽️ Prudaczuk ⚽️ Osiek ⚽️Stoparek ⚽️⚽️
Pogoń: Kucharski, Stoparek, Wojsa, Łambucki, Wróblewski, Janczak, Mróz, Koprowski, Płonka, Myszko, Chwiłka na zmiany Kuriata, Osek, Korzępa, Prudaczuk, Markiewicz

Źródło: własne



Młodzik II: 2. Kolejka: VI liga okręgowa D1
02/09/2023, 10:00, Św. Katarzyna
Athletic FC Wrocław - Pogoń II Oleśnica 30:0 (13:0)
Pogoń: Musiał, Zborowski, Witek, Niewiadomski, Gołaszewski, Wojcieszak, Kiwak, Szmidt, Łyzin, Milewicz, Morawiński, Tomaszewski

Źródło: własne



Młodzik I: 1. Kolejka (zaległa): III liga okręgowa D1

30/08/2023, 18:00, Wrocław

1 KS Ślęza Wrocław - Pogoń Oleśnica 0:1 (0:0)

Bramka: Harasim Borys (as. Prudaczuk Łukasz)
Pogoń: Kurowski, Szczęch, Bachryj, Petrash, Szczepaniak, Kowal, Harasim, Prudarczuk, Witczak na zmiany Langner, Sudolski, Kowalski, Grzybowski, Klimczyk


źródło: własne



Klasa A, Gr. III: 3. kolejka
27/08/2023, 11:00, Kiełczów
GKS Kątna - Pogoń Oleśnica 1:7 (1:2)
Bramki: (0:1) 4’ Cygan Leonard (as. Sikora Adrian), (1:1) 6’ Duś Mariusz, (1:2) 16’ Cygan Leonard (as. Kucharski Sebastian), (1:3) 55’ Miodek Adrian (as. Smyczyński Arkadiusz), (1:4) 60’ Miodek Adrian, (1:5) 79’ Gorczyca Maciej (as. Świerczyński Natan), (1:6) 86’ Rzepka Dawid, (1:7) 88’ Gorczyca Maciej (as. Perlik Jakub)
Żółta kartka: Miodek Adrian (Pogoń)
Pogoń: Lipiec, Lipiec, Kędzierski, Rzepka, Sukhomlyn, Miodek (73’ Gorczyca), Świerczyński (80’ Zadka), Cygan (73’ Buda), Smyczyński, Kucharski (46’ Warzecha), Sikora (46’ Perlik)

źródło: własne | laczynaspilka.pl



⚽️Tak jak Młodzicy I tak i Orliki I rozpoczęli sezon z wysokiego „C”.⚽️
Podopieczni Trenera Piotra Nasiadka wystąpili w Rzemieślnik CUP w Mąkoszycach. Naszą Pogoń reprezentowały dwie drużyny: biali⚪️ i czarni ⚫️
⚪️Biali zagrali w składzie: Drażniowski, Przytuła, Kowalski, Rowiński, Moś, Jamroz, Kałwiński, Leszczyna
⚫️Czarni zaś to: Rodziewicz, Markowski, Kurczab, Kalbarczyk, Rabiega, Sypko, Dworaczyński.

W turnieju zagrało 8 drużyn. Zwyciężyła AP Namysłów. Ostatecznie Pogoń Oleśnica „Czarni” zajęli drugie miejsce w turnieju, a Pogoń Oleśnica „Biali” wylądowali tuż za podium (4 miejsce).

✅Indywidualnie, bramkarzem turnieju został Filip Rodziewicz! 🧤🥇

Gratulacje dla zawodników! Gratulacje dla Trenera! 🔝⚽️



Młodzik II: 1. Kolejka: VI liga okręgowa D1
26/08/2023, 12:00, Oleśnica
Pogoń II Oleśnica - Bór Oborniki Śląskie 2:12 (1:4)
Bramki dla Pogoni: Kiwak Dominik⚽️⚽️
Pogoń: Musiał, Fabjan, Brzęk, Ciura, Gołaszewski, Kiwak, Łyzin, Milewicz, Wojcieszak, Solnica, Tomaszewski, Szmidt, Witek

źródło: własne



Młodzik I: 2. Kolejka: III liga okręgowa D1
26/08/2023, 10:00, Oleśnica
Pogoń Oleśnica - WKS Śląsk 6:1 (2:1)
Bramki dla Pogoni: Prudaczuk Łukasz ⚽️⚽️⚽️⚽️, Witczak Tomasz ⚽️ Harasim Borys ⚽️
Pogoń: Kurowski, Szczęch, Bachryj, Petrash, Kowal, Szczepaniak, Grzybowski, Harasim, Prudaczuk i na zmiany Langner, Skorny, Witczak, Sudolski, Klimczyk

źródło: własne



Klasa A, Gr. III: 2. kolejka

19/07/2023, 17:00, Oleśnica
Pogoń Oleśnica - Czarni Chrząstawa 2:1 (0:1)
Bramki: (0:1) 8’ Kurasiewicz Marcin, (1:1) 58’ Sikora Adrian (as. Smyczyński Arkadiusz), (2:1) 85’ Perlik Jakub (as. Lipiec Kacper)
Żółte kartki: Sukhomlyn, Warzecha, Rzepka, Buda (Pogoń)
Pogoń: Lipiec A., Lipiec K., Buda, Rzepka, Sukhomlyn (83' Płonka), Perlik, Gorczyca (46' Sikora), Cygan, Smyczyński, Warzecha, Miodek

Źródło: własne



Klasa A, Gr. III: 1. kolejka
15/07/2023, 11:00, Królewska Wola
Zenit II Międzybórz - Pogoń Oleśnica 0:2 (0:0)
Bramki: (0:1) 64' Miodek Adrian (as. Smyczyński Arkadiusz), (0:2) 74' Miodek Adrian (as. Smyczyński Arkadiusz)
Żółta kartka: Rzepka (Pogoń)
Pogoń: Lipiec, Lipiec Jr, Buda, Rzepka, Sukhomlyn (72' Kędzierski), Perlik (59' Sikora), Świerczyński, Miodek, Smyczyński, Kucharski, Warzecha (86' Płonka)

źródło: własne



Gra kontrolna nr 3
12/08/2023, 18:00, Oleśnica
Pogoń Oleśnica - KS Gręboszyce 6:3
Bramki dla Pogoni: Miodek 2, Kucharski 2, Buda, Sikora
Pogoń: Lipiec, Płonka, Buda, Świerczyński, Sukhomlyn, Lopez, Miodek, Olczykowski, Smyczyński, Kucharski, Sikora

źródło: własne



1/64 Pucharu Polski w strefie Wrocław
09/08/2023, 17:00, Miłoszyce
Polonia Miłoszyce - Pogoń Oleśnica 0:1 (0:0)
Bramka: 68' Perlik (as. Warzecha)
Pogoń: Lipiec, Kędzierski, Buda, Rzepka, Lipiec, Perlik, Smyczyński, Warzecha, Miodek, Kucharski, Sikora na zmiany: Płonka, Olczykowski

źródło: własne



Dzisiaj, tj. 26/07/2023 o 18:30 rozpoczęło się drugie spotkanie kontrolne Naszej oleśnickiej Pogoni.
Tym razem podopieczni Grzegorza Grafa wybrali się do podtwardogórskiego Goszcza by tam zmierzyć się z mistrzem Klasy A poprzedniego sezonu, który w nadchodzącym sezonie podejmie walkę o mistrzostwo wrocławskiej Klasy Okręgowej. Dodatkowym „smaczkiem” niniejszego meczu był fakt, iż nowym Trenerem drużyny Wiwy jest poprzedni sternik Pogoni Oleśnica, Marcin Jurasik.
Trener Graf miał do dyspozycji 16 zawodników w tym czterech testowanych.

Sparing nr 2:

Wiwa Goszcz - Pogoń Oleśnica 6:0 (1:0)
Pogoń:** Lipiec, Lipiec, Buda, Kędzierski, Sukhomlyn, Warzecha, Rzepka, Smyczyński, Kucharski, Miodek, Zawodnik testowany 2 na zamiany zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 3, Fryzowski, Płonka, zawodnik testowany 4
źródło: własne



Za nami pierwsza gra kontrolna.
Po raz pierwszy w tym sezonie "Pogoniarze" wystąpili pod okiem nowego szkoleniowca, Grzegorza Grafa.
Sparing z jedenastą drużyną Klasy A (gr.III) poprzedniego sezonu był dobrym sprawdzianem po pierwszych, przedsezonowych treningach.
Trener Graf, z powodu różnych przyczyn jak kontuzje czy urlopy, miał do dyspozycji trzynastu zawodników w tym trzech zawodników testowanych.
Kolejny mecz kontrolny: Wiwa Goszcz (26/07/2023).

Sparing nr 1:
Skra Wojnowice - Pogoń Oleśnica 4:9
Bramki dla Pogoni: Warzecha 2, Kucharski, Miodek, Zawodnik Testowany 2 2, Zawodnik testowany 3, Olczykowski oraz bramka samobójcza.
Pogoń: Zawodnik Testowany 1, Lipiec, Buda, Rzepka, Sukhomlyn, Smyczyński, Olczykowski, Miodek, Warzecha, Zawodnik Testowany 2, Kucharski na zmiany: Zawodnik Testowany 3, Fryzowski

źródło: własne



Zaczynamy NABÓR do Naszej Akademi!
Nabor-min



sponsor
Program „Piłkarska Przyszłość z ORLENEM” to program upowszechniania piłki nożnej wśród najmłodszych, realizowany przy współpracy z Akademią Piłkarską ORLEN Gdańsk i Grupą ORLEN. Dzięki Programowi dzieci mają równą szansę rozwoju fizycznego i realizację swoich pasji sportowych przez futbol w atmosferze fair play.

Czytaj więcej



pogon

Pogoń Oleśnica – historia i założenie klubu

Zapraszamy do zapoznania się z historią i początkami istnienia Pogoni Oleśnica, najstarszego klubu sportowego na Dolnym Śląsku. Założony 12 maja 1945 roku, związany z lokalnym przemysłem kolejowym, Pogoń Oleśnica ma bogatą historię i niezapomniane osiągnięcia.



Dane kontaktowe:

MKS Pogoń Oleśnica Sp. z o.o.
ul. Brzozowa 5
56-400 Oleśnica

NIP: 9112008141
REGON: 022326629

Stadion:
Płyta główna, boisko sztuczne:
Ul. Brzozowa 5, 56-400 Oleśnica
Boisko naturalne:
Ul. Brzozowa 8, 56-400 Oleśnica

Zarząd Klubu:

Prezes Zarządu: Jerzy Lipiński (prezes@pogonolesnica.pl)
Manager: Michał Krej (marketing@pogonolesnica.pl)
Koordynator: Sebastian Zawalnicki (koordynator@pogonolesnica.pl) Tel. +48 695 217 509

Dane do przelewów:
Bank PKOBP
Adresat: MKS Pogoń Oleśnica Sp. z o.o.
Nr konta: 82 1020 5242 0000 2802 0440 1329

Składki składamy do 10 dnia każdego miesiąca za dany miesiąc, czyli za do 10/05, za czerwiec do 10/06 itd.
Składka jest składką członkowską opłacaną co miesiąc przez cały rok (a nie składką za treningi).

polityka prywatności