⚽️WEEKENDOWE GRANIE Z MKS:⚽️

✅Senior: 24. kolejka Wrocław: Klasa A Grupa 3
Pogoń Oleśnica 🆚 Dąb Dobroszyce 5:2 (3:1)

✅Trampkarz I: 8. kolejka Wrocław: V liga okręgowa C1
FC Wrocław Academy U.K.S. 🆚 Pogoń Oleśnica 0:18 (0:7)

❌Trampkarz II: 7. kolejka Wrocław: VI liga okręgowa C1
Pogoń II Oleśnica 🆚Pogoń Cieszków 0:23 (0:12)

❌Młodzik I: 9. kolejka Wrocław: III liga okręgowa D1
MKS Siechnice 🆚 Pogoń Oleśnica 6:0 (1:0)

❌Młodzik II: 9. kolejka Wrocław: VI liga okręgowa D1 Grupa 1
GKS Polonia Trzebnica 🆚 Pogoń II Oleśnica 2:1 (0:1)

❌Młodzik III: 8. kolejka Wrocław: VII liga okręgowa D1 Grupa 6
Lotnik Twardogóra 🆚 Pogoń III Oleśnica 4:3 (3:2)

✅Żak I: Wrocławska Liga Talentów

✅Żak II: Wrocławska Liga Talentów

💪🏼⚽️🫡⚪️🔵🔴

pilkarskaprzyszlosczorlenem #Orlen #hejPogon



🚨🚨🚨UWAGA🚨🚨🚨

⚽️⚽️Wracamy do ligowych zmagań! ⚽️⚽️

Znamy już ligowe terminarze!

Na pierwszy ogień idzie drużyna Młodzika I Trenera Leonard Cygana zaczynając swoje ligowe zmagania już za niespełna miesiąc. Poniżej szczegóły rozkład ligowy:

✅Młodzik I: III liga okręgowa D1
16/03/2024: Pogoń Oleśnica - WKS Śląsk
✅Trampkarz I: V liga okręgowa C1
23/03/2024: Pogoń Oleśnica - Talent Trzebnica
✅Młodzik II: VI liga okręgowa D1
23/03/2024: Pogoń II Oleśnica - STS Sokół Smolec
✅Senior: Klasa A, Grupa 3 (Wrocław)
23/03/2024: Pogoń Oleśnica - KS Zenit Międzybórz II
✅Młodzik III: VII liga okręgowa D1
23/03/2024: KS Zenit II Międzybórz - Pogoń III Oleśnica
✅Trampkarz II: VI liga okręgowa C1
06/04/2024: Bór Oborniki Śląskie - Pogoń II Oleśnica

Wszystkie wyniki, dane statystyczne oraz tabele mogą Państwo sprawdzać na naszej stronie internetowej: 💻pogonolesnica.pl ⚪️🔵🔴 na którą serdecznie zapraszamy ⚽️



✅Senior: 14. Kolejka: Klasa A, Gr. III
12/11/2023, 11:00, Oleśnica
Pogoń Oleśnica - Długołęka 2000 2:1 (0:1)
Bramka: (0:1) 22’ Długołęka, (1:1) 48’ Gorczyca Maciej, (2:1) 71’ Perlik Jakub
Pogoń⚪️🔵🔴: Lipiec, Lipiec, Buda, Rzepka, Sukhomlyn, Świerczyński (53’ Perlik), Płonka (53’ Warzecha), Galik, Cygan (84’ Zadka), Smyczyński, Gorczyca

🤜🏼🤛🏼Młodzik I: 14. Kolejka: III liga okręgowa okręgowa D1
11/11/2023, 10:00, Siechnice
MKS Siechnice - Pogoń Oleśnica 4:4 (2:1)
Bramki dla Pogoni: ⚽️⚽️ Kowalski, ⚽️ Bachryj, ⚽️ Petrash
Pogoń⚪️🔵🔴: Rodziewicz, Szczęch, Bachryj, Witczak, Kowalski, Kowal, Petrash, Klimczyk, Harasim na zmiany Skorny, Grzybowski, Stoparek

🤜🏼🤛🏼Młodzik II: 13. Kolejka: VI liga okręgowa D1
11/11/2023, 12:30, Wrocław
Olympic IV Wrocław - Pogoń II Oleśnica 2:2 (0:2)
Bramki dla Pogoni: ⚽️ Szmidt, ⚽️ Witek
Pogoń⚪️🔵🔴: Musiał, Londo, Tomaszewski, Kiwak, Witek, Milewicz, Szmidt, Bezak, Głombski, Wojcieszak, Łyzin, Gołaszewski, Stankiewicz

🤜🏼🤛🏼Żak I: TrójMecz
11/11/2023, 10:00, Wrocław
Bumerang Wrocław - Pogoń Biali 0:1
Bramka: ⚽️ Karga
Pogoń Biali - Pogoń Niebiescy 1:2
Bramki: ⚽️ Białas - ⚽️ Łyzin, ⚽️ Zadka
Bumerang - Pogoń Niebiescy 5:2
Bramki: ⚽️ Mirecki, ⚽️ Łyzin
Pogoń Biali⚪️: Szostak, Żurawski, Białas, Karga, Jaszke na zmiany Murtazajew, Deiun, Rudzki
Pogoń Niebiescy🔵: Bachryj, Mirecki, Świderski, Górecki, Kowalczyk na zmiany Zadka, Łyzin, Szkudlarek

źródło: własne | pogonolesnica.pl



⚽️Weekendowe granie:⚽️⚪️🔵🔴

🔄Senior: 12. Kolejka: Klasa A, Gr. III
28/10/2023, 15:00, Oleśnica
Pogoń Oleśnica - KS Łozina 2:2 (1:0)
Bramki: (1:0) 20’ Gorczyca Maciej, (2:0) 54’ Gorczyca Maciej (2:1) 67’ Dejneka Tomasz (2:2) 90’+6’ Wilk Paweł
🟡Żółte kartki: Lipiec K., Warzecha, Buda (Pogoń) oraz Nietreba, Buchla (KS)
Pogoń⚪️🔵🔴: Lipiec, Płonka, Kędzierski, Rzepka, Lipiec (89’ Sukhomlyn), Świerczyński, Galik, Warzecha, Smyczyński (83’ Buda), Perlik (70’ Kucharski), Gorczyca (77’ Sikora (89’ Zadka))
KS🟡🔵: Buchla, Dejneka M., Dejneka T.(84’ Sulewski) , Krzemiński, Łaskawski (76’ Aleksandrowicz), Nietreba (84’ Kaczmarczyk), Puzio, Rudkiewicz (51’ Świdziński), Szydełko (67’ Rudziński), Wilk M., Wilk P.

✅Trampkarz: 9. Kolejka: VI liga okręgowa C1 Grupa 3
28/10/2023, 11:00, Solniki Małe
UKS Bierutów - Pogoń Oleśnica 3:7 (0:4)
Bramki dla Pogoni: ⚽️⚽️⚽️ Koprowski Miłosz, ⚽️ Mróz Jan, ⚽️ Janczak Adrian, ⚽️ Prudaczuk Łukasz, ⚽️ Andrzejewski Eryk
Pogoń⚪️🔵🔴: Rudak, Stoparek, Wojsa, Łambucki, Wróblewski, Mróz, Janczak, Prudaczuk, Płonka, Koprowski, Chwiłka na zmiany Zwiernik, Wieczorek, Markowski, Markiewicz, Andrzejewski, Kucharski

✅Młodzik I: 12. Kolejka: III liga okręgowa okręgowa D1
28/10/2023, 12:00, Oleśnica
Pogoń Oleśnica - AS Kiełczów 5:2 (0:2)
Bramki dla Pogoni: ⚽️⚽️ Klimczyk Maksymilian, ⚽️ Kowal Leon, ⚽️ Szczęch Szymon, ⚽️ Langner Tymon
Pogoń⚪️🔵🔴: Kurowski, Szczech, Bachryj, Petrash, Kowalski, Matracki, Kowal, Szczepaniak, Harasim na zmiany Klimczyk, Skorny, Sudolski, Stoparek, Langner

✅Młodzik II: 11. Kolejka: VI liga okręgowa D1
28/10/2023, 10:00, Smolec
STS Sokół Smolec - Pogoń II Oleśnica 7:12 (4:6)
Bramki dla Pogoni: ⚽️⚽️⚽️⚽️ Witek Filip, ⚽️⚽️⚽️ Szmidt Kryspin, ⚽️⚽️ Głombski Igor, ⚽️⚽️ Milewicz Ksawery i ⚽️ bramka samobójcza
Pogoń⚪️🔵🔴: Musiał, Gołaszewski, Kiwak, Milewicz, Stankiewicz, Szmidt, Tomaszewski, Witek, Zborowski, Głombski, Wojcieszak, Bezak, Fabjan

✅ Orlik I: Creatio Cup
29/10/2023, 10:00, Żmigród
Bilans: 6 zwycięstw, 1 remis
Pogoń⚪️🔵🔴: Rodziewicz, Kowalski, Markowski, Rowiński, Rabiega, Kalbarczyk, Mróz, Miłczew, Ciura, Moś

✅ Orlik III: Turniej DZPN
28/10/2023, 13:30, Oleśnica
Pogoń⚪️🔵🔴: Leśniak, Stempin, Ladżyński, Bereda, Malina, Bednarz, Solnica, Balicki, Owcarz, Sudolski, Pytko, Bączek, Bąkowski, Apryasz, Todorović

źródło: własne | laczynaspilka.pl

pilkarskaprzyszlosczorlenem #Orlen #hejPogon



⚽️Weekendowe granie:⚽️⚪️🔵🔴

‼️Senior: 11. Kolejka: Klasa A, Gr. III
🚨🚨ODWOŁANY🚨🚨

✅Trampkarz: 8. Kolejka: VI liga okręgowa C1 Grupa 3
22/10/2023, 15:00, Oleśnica
Pogoń Oleśnica - Widawa Bierutów 25:0 (11:0)
Bramki dla Pogoni: ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ Mróz Jan, ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ Prudaczuk Łukasz, ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ Koprowski Miłosz, ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ Chwiłka Kacper, ⚽️⚽️ Stoparek Antoni
Pogoń ⚪️🔵🔴: Kucharski, Stoparek, Wojsa, Łambucki, Wróblewski, Mróz, Płonka, Janczak, Prudaczuk, Koprowski, Chwiłka na zmiany Wieczorek, Markowski, Sidor, Markiewicz, Andrzejewski

❌Młodzik I: 11. Kolejka: III liga okręgowa okręgowa D1
22/10/2023, 15:30, Wrocław
Olympic Junior II Wrocław - Pogoń Oleśnica 4:1 (1:0)
Bramka dla Pogoni: ⚽️ Harasim Borys
Pogoń ⚪️🔵🔴: Kurowski, Szczęch, Petrash, Skorny, Kowal, Szczepaniak, Kowalski, Klimczyk, Harasim na zmianę Stoparek

❌Młodzik II: 10. Kolejka: VI liga okręgowa D1
21/10/2023, 11:00, Oleśnica
Pogoń II Oleśnica - MKS II Siechnice 0:7 (0:4)
Pogoń ⚪️🔵🔴: Musiał, Zborowski, Witek, Łyzin, Gołaszewski, Głombski, Kiwak, Bezak, Morawiński, Szmidt, Tomaszewski, Fabjan, Stankiewicz, Dawidowski

✅Orlik II: Mecz Towarzyski
21/10/2023, 13:00, Oleśnica
Pogoń Oleśnica - Zefka Kobyla Góra 17:11 (6:3, 5:2, 6:6)
Pogoń⚪️🔵🔴: Piechota, Napieraj, Banak, Słowik, Garliński A., Garliński P., Cymbalisty, Skowron A., Skowron W., Łomiński

pilkarskaprzyszlosczorlenem #Orlen #hejPogon

Lista zawodników


Senior
TRENER: Grzegorz Graf
Buda Jakub
Cygan Leonard
Deszcz Szymon
Dziki Kamil
Fryzowski Jakub
Galik Łukasz
Gorczyca Maciej
Graf Grzegorz
Hałapacz Michał
Kędzierski Jakub
Kucharski Sebastian
Lipiec Adrian
Lipiec Kacper
Lopez Johan
Miodek Adrian
Olczykowski Oskar
Opatowski Kacper
Perlik Jakub
Pilak Kacper
Płonka Michał
Rzepin Yurii
Rogala Kacper
Rzepka Dawid
Sikora Adrian
Smyczyński Arkadiusz
Świerczyński Natan
Warzecha Jakub
Zadka Dawid
Trampkarz I
TRENER: Grzegorz Graf
Andrzejewski Eryk
Janczak Adrian
Kapała Filip
Koprowski Miłosz
Kucharski Filip
Łambucki Alan
Markiewicz Błażej
Markowski Damian
Mróz Jan
Myszko Maciej
Płonka Mateusz
Prudaczuk Łukasz
Stoparek Antoni
Wieczorek Michał
Wolniak Aleksander
Wróblewski Ignacy
Zwiernik Bartosz
Trampkarz II
TRENER: Rafał Prudaczuk
Dacków Maria
Flejter Wiktor
Grzesik Jan
Hofses Michał
Korzępa Karol
Kowalczyk Aleks
Lis Oskar
Łomiński Jan
Maciejewski Wiktor
Płoch Szymon
Rybski Jakub
Sidor Szymon
Wojnarowski Jeremi
Młodzik I
TRENER: Leonard Cygan
Bachryj Gracjan
Grzybowski Bartosz
Harasim Borys
Klimczyk Maksymilian
Kowal Leon
Kowalski Błażej
Kurowski Szymon
Langner Tymon
Matracki Krystian
Petrash Ruslan
Skórny Maksymilian
Stoparek Karol
Szczepaniak Adrian
Szczęch Szykon
Urbański Antoni
Witczak Tomasz
Młodzik II
TRENER: Gabriel Sołtysiak
Bezak Jan
Dawidowski Andrzej
Głombski Igor
Gołaszewski Brajan
Jakubowski Łukasz
Kiwak Dominik
Lasecki Gabriel
Londo Kajetan
Łyzin Igor
Milewicz Ksawery
Morawiński Miłosz
Musiał Wojciech
Niewiadomski Borys
Stankiewicz Jakub
Sudolski Stanisław
Szmidt Kryspin
Tomaszewski Grzegorz
Witek Filip
Wojcieszak Miłosz
Żurawski Jan
Młodzik III
TRENER: Piotr Nasiadek
Bereda Filip
Ciura Jan
Drażniowski Franciszek
Dworaczyński Błażej
Jamróz Nataniel
Kalbarczyk Wojciech
Kałwiński Jan
Kowalski Miłosz
Kozieł Antoni
Kurczab Stanisław
Leśniak Antoni
Markowski Dominik
Moś Oliwier
Mróz Krzysztof
Rabiega Wojciech
Rodziewicz Filip
Rowiński Aleks
Stempin Dawid
Sypko Franciszek
Orlik I
TRENER: Gabriel Sołtysiak
Banak Mateusz
Cymbalisty Jerzy
Garliński Adam
Garliński Patryk
Gonciarz Oskar
Łomiński Antoni
Nagięć Michał
Napieraj Tristan
Pelahecha Aleksander
Piechota Aleksander
Skowron Alicja
Skowron Wiktor
Słowik Adam
Wasilewski Jakub
Żakowicz Marcel
Orlik II
TRENER: Piotr Kozieł
Apryasz Kacper
Balicki Jakub
Banaś Antoni
Bartkowski Bartosz
Bączek Wojciech
Bąkowski Antoni
Bednarz Franciszek
Bielak Aleksander
Kurczab Franciszek
Ladżyński Aleksander
Maciejewski Mateusz
Malina Franciszek
Marczewski Mateusz
Owcarz Antoni
Pytko Marcel
Ratuszny Kacper
Rzepecki Kacper
Rzepka Aleksander
Solnica Wiktor
Staszewski Leon
Sudolski Igor
Todorović Janko
Wielgos Kuba
Żak I
TRENER: Sebastian Zawalnicki
Bachryj Antoni
Deiun Kostiantyn
Gąsior Olivier
Górecki Antoni
Karga Karol
Kowalczyk Antoni
Łyzin Fabian
Mirecki Wiktor
Murtazajew Jakub
Rodziewicz Sebastian
Rudzki Leon
Stadnik Szymon
Szostak Antoni
Świderski Aleksander
Zadka Wojciech
Żurawski Mieszko
Żak II
TRENER: Mariusz Sankiewicz
Bednarz Leon
Bladycz Wiktor
Bryła Alan
Dacków Karol
Dawidowski Jan
Dziki Piotr
Głowacki Michał
Iwaszko Szymon
Janicki Ignacy
Januszkiewicz Adam
Kompała Oliwier
Król Antoni
Markowski Aleksander
Marzec Jan
Merchut Alwin
Miłczew Dragan
Pelc Mateusz
Skorny Henryk
Żak III
TRENER: Mariusz Sankiewicz
Berych Igor
Bittner Wojciech
Bojanowski Benjamin
Borkowski Franciszek
Czerniawski Marcel
Fesnak Jakub
Ignaczak Jakub
Lazarowicz Stanisław
Lemiech Jan
Łusiak Szymon
Markiewicz Adam
Markiewicz Jan
Ryng Kacper
Smolarek Adam
Sosnowski Jakub
Wielgos Igor
Wilk Filip
Zając Wojciech
Skrzat
TRENER: Arkadiusz Smyczyński
Banaś Adam
Drząkowski Dawid
Frankowski Julian
Graf Milan
Hałapacz Mikołaj
Kurowski Teodor
Lemiech Dominik
Leszczyna Bartosz
Madera Maksymilian
Mieszała Tymon
Mrzygłód Augustyn
Mszyca Maks
Obrzut Jakub
Piorunek Antoni
Rzepka Tymoteusz
Rzepka Witold
Schabikowski Bruno
Święch Jakub
Wiencierz Ignacy
Wiśniewski Olivier
Wiśniewski Tymoteusz
Zienkiewicz Aleksander

Terminarz


Senior
datagodzinawynik
2023-08-1511:00Zenit II MiędzybórzPogoń Oleśnica0:2
2023-08-1917:00Pogoń OleśnicaCzarni Chrząstawa2:1
2023-08-2711:00GKS KątnaPogoń Oleśnica1:7
2023-09-0217:00Pogoń OleśnicaWidawa Bierutów0:1
2023-09-1011:00Pogoń SycówPogoń Oleśnica0:3
2023-09-1616:00Pogoń OleśnicaWidawa Kiełczów4:1
2023-09-2411:00Skra WojnowicePogoń Oleśnica2:3
2023-09-3016:00Pogoń OleśnicaWKS Wilczyce2:1
2023-10-0716:00Dąb DobroszycePogoń Oleśnica0:2
2023-10-1415:00Pogoń OleśnicaLotnik Twardogóra8:0
2023-11-2613:30Perła WęgrówPogoń Oleśnica1:2
2023-10-2815:00Pogoń OleśnicaKS Łozina2:2
2023-11-0414:00Polonia MiłoszycePogoń Oleśnica1:0
2023-11-1211:00Pogoń OleśnicaDługołęka 20002:1
2023-11-1814:00Czarni Jelcz-LaskowicePogoń Oleśnica5:1
2024-03-2315:00Pogoń OleśnicaZenit II Międzybórz1:1
2024-04-0715:00Czarni ChrząstawaPogoń Oleśnica2:5
2024-04-1315:00Pogoń OleśnicaWKS Kątna8:0
2024-04-2115:00Widawa BierutówPogoń Oleśnica1:4
2024-05-1418:00Pogoń OleśnicaPogoń Syców5-0
2024-05-0316:00Widawa KiełczówPogoń Oleśnica1:4
2024-05-0718:00Pogoń OleśnicaSkra Wojnowice6:0
2024-05-1216:00WKS WilczycePogoń Oleśnica1:0
2024-05-1816:00Pogoń OleśnicaDąb Dobroszyce5:2
2024-05-2516:00Lotnik Twardogóra Pogoń Oleśnica
2024-05-3016:00Pogoń OleśnicaPerła Węgrów
2024-06-0217:00KS ŁozinaPogoń Oleśnica
2024-06-0817:00Pogoń OleśnicaPolonia Miłoszyce
2024-06-1617:00Długołęka 2000Pogoń Oleśnica
2024-06-2317:00Pogoń OleśnicaCzarni Jelcz Laskowice
Trampkarz I
datagodzinawynik
2024-03-2311:00Pogoń OleśnicaTalent Trzebnica10:1
2024-04-0611:00MKP WratislaviaPogoń Oleśnica3:7
2024-04-1310:00Pogoń OleśnicaSokół Marcinkowice5:1
2024-04-2011:00WKS Wierzbice Pogoń Oleśnica10:2
2024-04-2711:00Pogoń OleśnicaBłyskawica Gać5:1
2024-05-0411:00Prestige Football AcademyPogoń Oleśnica6:2
2024-05-1110:00Pogoń OleśnicaParasol IV Wrocław7:1
2024-05-1811:00FC Wrocław AcademyPogoń Oleśnica0-18
2024-05-2510:00Pogoń OleśnicaUKS Gminy Miękinia
2024-05-3011:00Sporting WrocławPogoń Oleśnica
2024-06-0110:00Pogoń OleśnicaWKP Wołów
2024-06-0810:00Pogoń OleśnicaMKS II Siechnice
2024-06-1511:00Fenomen LeśnicaPogoń Oleśnica
Trampkarz II
datagodzinawynik
2024-04-0611:00Bór Oborniki ŚląskiePogoń II Oleśnica16:0
2024-04-1312:00Pogoń OleśnicaDolpasz Skokowa6:1
2024-04-2011:00Widawa BierutówPogoń II Oleśnica1:7
2024-04-2715:00Piast II ŻmigródPogoń II Oleśnica29:0
2024-05-0510:00Pogoń II OleśnicaTęcza Brzezia Łąka0-15
2024-05-1111:00Płomień KrośnicePogoń II Oleśnica11:2
2024-05-1910:00Pogoń II OleśnicaPogoń Cieszków0-23
2024-05-2511:00UKS BierutówPogoń II Oleśnica
2024-06-0112:30Pogoń II OleśnicaGKS Kamień
2024-06-0811:00Dąb KuraszkówPogoń II Oleśnica
2024-06-1511:00Pogoń II OleśnicaOrzeł Prusice
Młodzik I
datagodzinawynik
2024-03-1613:00Pogoń OleśnicaWKS Śląsk1:4
2024-03-2311:00Pogoń OleśnicaMKS Siechnice1:3
2024-04-0613:00Olympic II Junior WrocławPogoń Oleśnica2:0
2024-04-1310:30Pogoń OleśnicaForza Wrocław1:3
2024-04-2013:00Iskra PasikurowicePogoń Oleśnica4:2
2024-04-2812:00Pogoń OleśnicaFC Wrocław II Academy1:1
2024-05-0412:151 KS Ślęza WrocławPogoń Oleśnica3:3
2024-05-1110:00WKS ŚląskPogoń Oleśnica8:0
2024-05-2017:30MKS SiechnicePogoń Oleśnica6:0
2024-05-2612:30Pogoń OleśnicaOlympic II Junior Wrocław
2024-05-3012:00Forza WrocławPogoń Oleśnica
2024-06-0111:30Pogoń OleśnicaIskra Pasikurowice
2024-06-0813:00FC Wrocław II AcademyPogoń Oleśnica
2024-06-1513:00Pogoń Oleśnica1 KS Ślęza Wrocław
Młodzik II
datagodzinawynik
2024-03-2311:00Błysk KuźniczyskoPogoń II Oleśnica2:5
2024-04-0611:00Pogoń II OleśnicaGKS Polonia Trzebnica2:4
2024-04-1311:00Wiwa GoszczPogoń II Oleśnica8:3
2024-04-2011:00Pogoń II OleśnicaFenomen Leśnica0:3
2024-04-2715:00AP Football WrocławPogoń II Oleśnica3:1
2024-05-0515:00Parasol IV WrocławPogoń II Oleśnica9:2
2024-05-1112:00Pogoń II OleśnicaBór Oborniki Śląskie1:4
2024-05-1517:45Pogoń II OleśnicaBłysk Kuźniczysko1:4
2024-05-1812:00GKS Polonia TrzebnicaPogoń II Oleśnica2:1
2024-05-2511:30Pogoń II OleśnicaWiwa Goszcz
2024-05-3011:00Fenomen LeśnicaPogoń II Oleśnica
2024-06-0109:30Pogoń II OleśnicaAP Football Wrocław
2024-06-0811:30Pogoń II OleśnicaParasol IV Wrocław
2024-06-1511:00Bór Oborniki ŚląskiePogoń II Oleśnica
Młodzik III
datagodzinaWynik
2024-03-2310:00Zenit II MiędzybórzPogoń III Oleśnica2:4
2024-04-0615:00UKS BierutówPogoń III Oleśnica4:5
2024-04-13Pogoń III OleśnicaPAUZA
2024-04-2011:00Mirków DługołękaPogoń III Oleśnica7:1
2024-04-2713:00Pogoń III OleśnicaPłomień Krośnice10-0
2024-04-2517:30UKS II BierutówPogoń III Oleśnica0-10
2024-05-1115:30Pogoń III OleśnicaStruś Dziadowa Kłoda0-11
2024-05-1810:00Lotnik TwardogóraPogoń III Oleśnica4:3
2024-05-2513:00Pogoń III OleśnicaAP II Oleśnica
2024-05-30Pogoń CieszkówPogoń III Oleśnica
2024-06-0109:00Pogoń III OleśnicaAP III Oleśnica
2024-06-08KS ŁozinaPogoń III Oleśnica
2024-06-1514:30Pogoń III OleśnicaWiwa Goszcz
Orlik I
datagodzinamiejscePrzeciwnik
2024-02-1811:00Kłokoczycka 5, WrocławŚlęza Wrocław
2024-02-2409:00Brzozowa 5, OleśnicaFC Wrocław Academy
2024-04-0609:00Brzozowa 5, OleśnicaZdrowo na Sportowo
2024-05-0511:30Brzozowa 5, OleśnicaPogoń Oleśnica II
Orlik II
datagodzinamiejsceprzeciwnik
2024-03-1710:00Słoneczna 5, Dziadowa KłodaStruś Dziadowa Kłoda
2024-03-2409:00MiędzybórzZenit Cup
2024-04-0609:00Brzozowa 5, OleśnicaZdrowo na Sportowo
2024-05-0511:30Brzozowa 5, OleśnicaPogoń Oleśnica I
Żak I
datagodzinamiejsceturniej
2024-03-0908:30Paderewskiego 35, WrocławGame Cup
2024-04-2009:00Brzozowa 5, OleśnicaPiłkaŻAK Oleśnica
2024-05-1909:00Kwidzyńska 33, WrocławWrocławska Liga Talentów
Żak II
datagodzinamiejsceturniej
2023-03-2310:00Krasińskiego 3, BierutówUKS Bierutów
2023-05-1909:00Kwidzyńska 33, WrocławWrocławska Liga Talentów
2023-04-2009:00Brzozowa 5, OleśnicaPiłkaŻAK Oleśnica
Żak III
datagodzinamiejsceturniej
2023-03-2310:00Krasińskiego 3, BierutówUKS Bierutów
2023-05-1909:00Kwidzyńska 33, WrocławWrocławska Liga Talentów
2023-04-2009:00Brzozowa 5, OleśnicaPiłkaŻAK Oleśnica
Skrzat
datagodzinamiejsceprzeciwnikwynik

Tabela Wyników


Senior
miejscedrużynameczebramkipunkty
1.Czarni Jelcz-Laskowice2493-2762
2.Widawa Bierutów2470-3157
3.Pogoń Oleśnica2478-2556
4.KS Łozina2464-3048
5.Dąb Dobroszyce2471-3348
6.Czarni Chrząstawa2467-3846
7.Polonia Miłoszyce2443-3437
8.Zenit II Międzybórz2438-5030
9.Skra Wojnowice2450-6029
10.Perła Węgrów2431-3827
11.Długołęka 20002437-5027
12.Widawa Kiełczów2442-4723
13.Lotnik Twardogóra2430-8021
14.Pogoń Syców2426-5818
15.WKS Wilczyce2428-7916
16.GKS Kątna2431-1197
Trampkarz I
miejscedrużynameczebramkipunkty
1WKS Wierzbice845-1921
2Prestige Football Academy731-519
3Pogoń Oleśnica856-2318
4MKP Wratislavia823-1017
5MKP Wołów826-1115
6Sokół Marcinkowice837-2114
7UKS Gminy Miękinia837-2412
8MKS II Siechnice721-2211
9Błyskawica Gać826-229
10FC Wrocław Academy U.K.S.817-397
11Parasol IV Wrocław712-386
12Talent Trzebnica811-554
13Sporting Wrocław817-462
14UKS GOKiS Kąty Wrocławskie79-331
Trampkarz II
miejscedrużynameczebramkipunkty
1UKS Bierutów751-1519
2Pogoń Cieszków783-1318
3Tęcza Brzezia Łąka641-916
4Piast II Żmigród683-1713
5Bór Oborniki Śląskie752-1613
6Orzeł Prusice636-1512
7Płomień Krośnice619-286
8Widawa Bierutów718-526
9Pogoń II Oleśnica715-976
10Dąb Kuraszków712-473
11Dolpasz Skokowa75-483
12GKS Kamień715-733
Młodzik I
miejscedrużynameczebramkipunkty
1Forza Wrocław942-1223
2WKS Śląsk938-1719
3MKS Siechnice925-2518
4Iskra Pasikurowice929-2516
5FC Wrocław II Academy U.K.S.923-2913
6Olympic II Junior Wrocław814-206
71 KS Ślęza Wrocław815-334
8Pogoń Oleśnica99-342
Młodzik II
miejscedrużynameczebramkipunkty
1UKS AP Football Wrocław950-527
2Wiwa Goszcz942-2419
3Fenomen Leśnica947-2117
4Parasol IV Wrocław943-3215
5Błysk Kuźniczysko919-2810
6Bór Oborniki Śląskie913-388
7GKS Polonia Trzebnica914-606
8Pogoń II Oleśnica920-403
Młodzik III
miejscedrużynameczebramkipunkty
1Lotnik Twardogóra745-1318
2Mirków Długołęka690-1216
3UKS Bierutów856-2616
4Struś Dziadowa Kłoda644-315
5AP II Oleśnica735-1515
6Pogoń Cieszków723-1212
7Pogoń III Oleśnica733-2812
8AP III Oleśnica828-339
9Zenit II Międzybórz732-336
10KS Łozina828-926
11UKS II Bierutów710-670
12Płomień Krośnice63-930

Sponsorzy

orlensponsorspecnagf_logoolesnicaSENSORINO_logoSetup



Dane kontaktowe:

MKS Pogoń Oleśnica Sp. z o.o.
ul. Brzozowa 5
56-400 Oleśnica

NIP: 9112008141
REGON: 022326629

Stadion:
Płyta główna, boisko sztuczne:
Ul. Brzozowa 5, 56-400 Oleśnica
Boisko naturalne:
Ul. Brzozowa 8, 56-400 Oleśnica

Zarząd Klubu:

Prezes Zarządu: Jerzy Lipiński (prezes@pogonolesnica.pl)
Manager: Michał Krej (marketing@pogonolesnica.pl)
Koordynator: Sebastian Zawalnicki (koordynator@pogonolesnica.pl) Tel. +48 695 217 509

Dane do przelewów:
Bank PKOBP
Adresat: MKS Pogoń Oleśnica Sp. z o.o.
Nr konta: 82 1020 5242 0000 2802 0440 1329

Składki składamy do 10 dnia każdego miesiąca za dany miesiąc, czyli za do 10/05, za czerwiec do 10/06 itd.
Składka jest składką członkowską opłacaną co miesiąc przez cały rok (a nie składką za treningi).

polityka prywatności