🚨🚨🚨UWAGA🚨🚨🚨
⚽️⚽️Wracamy do ligowych zmagań! ⚽️⚽️
Znamy już ligowe terminarze!
Na pierwszy ogień idzie drużyna Młodzika I Trenera Leonard Cygana zaczynając swoje ligowe zmagania już za niespełna miesiąc. Poniżej szczegóły rozkład ligowy:
✅Młodzik I: III liga okręgowa D1
16/03/2024: Pogoń Oleśnica - WKS Śląsk
✅Trampkarz I: V liga okręgowa C1
23/03/2024: Pogoń Oleśnica - Talent Trzebnica
✅Młodzik II: VI liga okręgowa D1
23/03/2024: Pogoń II Oleśnica - STS Sokół Smolec
✅Senior: Klasa A, Grupa 3 (Wrocław)
23/03/2024: Pogoń Oleśnica - KS Zenit Międzybórz II
✅Młodzik III: VII liga okręgowa D1
23/03/2024: KS Zenit II Międzybórz - Pogoń III Oleśnica
✅Trampkarz II: VI liga okręgowa C1
06/04/2024: Bór Oborniki Śląskie - Pogoń II Oleśnica
Wszystkie wyniki, dane statystyczne oraz tabele mogą Państwo sprawdzać na naszej stronie internetowej: 💻pogonolesnica.pl ⚪️🔵🔴 na którą serdecznie zapraszamy ⚽️
✅Senior: 14. Kolejka: Klasa A, Gr. III
12/11/2023, 11:00, Oleśnica
Pogoń Oleśnica - Długołęka 2000 2:1 (0:1)
Bramka: (0:1) 22’ Długołęka, (1:1) 48’ Gorczyca Maciej, (2:1) 71’ Perlik Jakub
Pogoń⚪️🔵🔴: Lipiec, Lipiec, Buda, Rzepka, Sukhomlyn, Świerczyński (53’ Perlik), Płonka (53’ Warzecha), Galik, Cygan (84’ Zadka), Smyczyński, Gorczyca
🤜🏼🤛🏼Młodzik I: 14. Kolejka: III liga okręgowa okręgowa D1
11/11/2023, 10:00, Siechnice
MKS Siechnice - Pogoń Oleśnica 4:4 (2:1)
Bramki dla Pogoni: ⚽️⚽️ Kowalski, ⚽️ Bachryj, ⚽️ Petrash
Pogoń⚪️🔵🔴: Rodziewicz, Szczęch, Bachryj, Witczak, Kowalski, Kowal, Petrash, Klimczyk, Harasim na zmiany Skorny, Grzybowski, Stoparek
🤜🏼🤛🏼Młodzik II: 13. Kolejka: VI liga okręgowa D1
11/11/2023, 12:30, Wrocław
Olympic IV Wrocław - Pogoń II Oleśnica 2:2 (0:2)
Bramki dla Pogoni: ⚽️ Szmidt, ⚽️ Witek
Pogoń⚪️🔵🔴: Musiał, Londo, Tomaszewski, Kiwak, Witek, Milewicz, Szmidt, Bezak, Głombski, Wojcieszak, Łyzin, Gołaszewski, Stankiewicz
🤜🏼🤛🏼Żak I: TrójMecz
11/11/2023, 10:00, Wrocław
Bumerang Wrocław - Pogoń Biali 0:1
Bramka: ⚽️ Karga
Pogoń Biali - Pogoń Niebiescy 1:2
Bramki: ⚽️ Białas - ⚽️ Łyzin, ⚽️ Zadka
Bumerang - Pogoń Niebiescy 5:2
Bramki: ⚽️ Mirecki, ⚽️ Łyzin
Pogoń Biali⚪️: Szostak, Żurawski, Białas, Karga, Jaszke na zmiany Murtazajew, Deiun, Rudzki
Pogoń Niebiescy🔵: Bachryj, Mirecki, Świderski, Górecki, Kowalczyk na zmiany Zadka, Łyzin, Szkudlarek
źródło: własne | pogonolesnica.pl
⚽️Weekendowe granie:⚽️⚪️🔵🔴
🔄Senior: 12. Kolejka: Klasa A, Gr. III
28/10/2023, 15:00, Oleśnica
Pogoń Oleśnica - KS Łozina 2:2 (1:0)
Bramki: (1:0) 20’ Gorczyca Maciej, (2:0) 54’ Gorczyca Maciej (2:1) 67’ Dejneka Tomasz (2:2) 90’+6’ Wilk Paweł
🟡Żółte kartki: Lipiec K., Warzecha, Buda (Pogoń) oraz Nietreba, Buchla (KS)
Pogoń⚪️🔵🔴: Lipiec, Płonka, Kędzierski, Rzepka, Lipiec (89’ Sukhomlyn), Świerczyński, Galik, Warzecha, Smyczyński (83’ Buda), Perlik (70’ Kucharski), Gorczyca (77’ Sikora (89’ Zadka))
KS🟡🔵: Buchla, Dejneka M., Dejneka T.(84’ Sulewski) , Krzemiński, Łaskawski (76’ Aleksandrowicz), Nietreba (84’ Kaczmarczyk), Puzio, Rudkiewicz (51’ Świdziński), Szydełko (67’ Rudziński), Wilk M., Wilk P.
✅Trampkarz: 9. Kolejka: VI liga okręgowa C1 Grupa 3
28/10/2023, 11:00, Solniki Małe
UKS Bierutów - Pogoń Oleśnica 3:7 (0:4)
Bramki dla Pogoni: ⚽️⚽️⚽️ Koprowski Miłosz, ⚽️ Mróz Jan, ⚽️ Janczak Adrian, ⚽️ Prudaczuk Łukasz, ⚽️ Andrzejewski Eryk
Pogoń⚪️🔵🔴: Rudak, Stoparek, Wojsa, Łambucki, Wróblewski, Mróz, Janczak, Prudaczuk, Płonka, Koprowski, Chwiłka na zmiany Zwiernik, Wieczorek, Markowski, Markiewicz, Andrzejewski, Kucharski
✅Młodzik I: 12. Kolejka: III liga okręgowa okręgowa D1
28/10/2023, 12:00, Oleśnica
Pogoń Oleśnica - AS Kiełczów 5:2 (0:2)
Bramki dla Pogoni: ⚽️⚽️ Klimczyk Maksymilian, ⚽️ Kowal Leon, ⚽️ Szczęch Szymon, ⚽️ Langner Tymon
Pogoń⚪️🔵🔴: Kurowski, Szczech, Bachryj, Petrash, Kowalski, Matracki, Kowal, Szczepaniak, Harasim na zmiany Klimczyk, Skorny, Sudolski, Stoparek, Langner
✅Młodzik II: 11. Kolejka: VI liga okręgowa D1
28/10/2023, 10:00, Smolec
STS Sokół Smolec - Pogoń II Oleśnica 7:12 (4:6)
Bramki dla Pogoni: ⚽️⚽️⚽️⚽️ Witek Filip, ⚽️⚽️⚽️ Szmidt Kryspin, ⚽️⚽️ Głombski Igor, ⚽️⚽️ Milewicz Ksawery i ⚽️ bramka samobójcza
Pogoń⚪️🔵🔴: Musiał, Gołaszewski, Kiwak, Milewicz, Stankiewicz, Szmidt, Tomaszewski, Witek, Zborowski, Głombski, Wojcieszak, Bezak, Fabjan
✅ Orlik I: Creatio Cup
29/10/2023, 10:00, Żmigród
Bilans: 6 zwycięstw, 1 remis
Pogoń⚪️🔵🔴: Rodziewicz, Kowalski, Markowski, Rowiński, Rabiega, Kalbarczyk, Mróz, Miłczew, Ciura, Moś
✅ Orlik III: Turniej DZPN
28/10/2023, 13:30, Oleśnica
Pogoń⚪️🔵🔴: Leśniak, Stempin, Ladżyński, Bereda, Malina, Bednarz, Solnica, Balicki, Owcarz, Sudolski, Pytko, Bączek, Bąkowski, Apryasz, Todorović
źródło: własne | laczynaspilka.pl
⚽️Weekendowe granie:⚽️⚪️🔵🔴
‼️Senior: 11. Kolejka: Klasa A, Gr. III
🚨🚨ODWOŁANY🚨🚨
✅Trampkarz: 8. Kolejka: VI liga okręgowa C1 Grupa 3
22/10/2023, 15:00, Oleśnica
Pogoń Oleśnica - Widawa Bierutów 25:0 (11:0)
Bramki dla Pogoni: ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ Mróz Jan, ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ Prudaczuk Łukasz, ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ Koprowski Miłosz, ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ Chwiłka Kacper, ⚽️⚽️ Stoparek Antoni
Pogoń ⚪️🔵🔴: Kucharski, Stoparek, Wojsa, Łambucki, Wróblewski, Mróz, Płonka, Janczak, Prudaczuk, Koprowski, Chwiłka na zmiany Wieczorek, Markowski, Sidor, Markiewicz, Andrzejewski
❌Młodzik I: 11. Kolejka: III liga okręgowa okręgowa D1
22/10/2023, 15:30, Wrocław
Olympic Junior II Wrocław - Pogoń Oleśnica 4:1 (1:0)
Bramka dla Pogoni: ⚽️ Harasim Borys
Pogoń ⚪️🔵🔴: Kurowski, Szczęch, Petrash, Skorny, Kowal, Szczepaniak, Kowalski, Klimczyk, Harasim na zmianę Stoparek
❌Młodzik II: 10. Kolejka: VI liga okręgowa D1
21/10/2023, 11:00, Oleśnica
Pogoń II Oleśnica - MKS II Siechnice 0:7 (0:4)
Pogoń ⚪️🔵🔴: Musiał, Zborowski, Witek, Łyzin, Gołaszewski, Głombski, Kiwak, Bezak, Morawiński, Szmidt, Tomaszewski, Fabjan, Stankiewicz, Dawidowski
✅Orlik II: Mecz Towarzyski
21/10/2023, 13:00, Oleśnica
Pogoń Oleśnica - Zefka Kobyla Góra 17:11 (6:3, 5:2, 6:6)
Pogoń⚪️🔵🔴: Piechota, Napieraj, Banak, Słowik, Garliński A., Garliński P., Cymbalisty, Skowron A., Skowron W., Łomiński
Weekend obfitował w emocje dla fanów Pogoni Oleśnica, od drużyny seniorów po najmłodszych zawodników klubu. Oto podsumowanie osiągnięć zespołów w minionych meczach:
Seniorzy triumfują nad WKS Wilczyce 🏆🎉
W 8. kolejce Klasy A, Gr. III seniorzy Pogoni Oleśnica 🟢 pokonali na własnym boisku drużynę WKS Wilczyce 2:1 ⚽. Bramki dla gospodarzy zdobyli Smyczyński Arkadiusz 🥅 z karnego w 40. minucie oraz Perlik Jakub 🌟 w 73. minucie. Drużyna gości odpowiedziała jednym trafieniem w 62. minucie.
Młodzi zawodnicy w znakomitej formie 🚀
TRENER: Grzegorz Graf |
Świerczyński Natan |
Fryzowski Jakub |
Buda Jakub |
Lipiec Kacper |
Lipiec Adrian |
Warzecha Jakub |
Rzepka Dawid |
Perlik Jakub |
Płonka Michał |
Kucharski Sebastian |
Hałapacz Michał |
Sikora Adrian |
Olczykowski Oskar |
Graf Grzegorz |
Smyczyński Arkadiusz |
Kędzierski Jakub |
Miodek Adrian |
Cygan Leonard |
Sukhomlyn Yurii |
Gorczyca Maciej |
Dawid Zadka |
Kacper Rogala |
Łukasz Galik |
TRENER: Grzegorz Graf |
Andrzejewski Eryk |
Wieczorek Michał |
Kapała Filip |
Koprowski Miłosz |
Kucharski Filip |
Łambucki Alan |
Markiewicz Błażej |
Markowski Damian |
Mróz Jan |
Myszko Maciej |
Rudak Ivan |
Płonka Mateusz |
Prudaczuk Łukasz |
Stoparek Antoni |
Wojsa Mateusz |
Wróblewski Ignacy |
Zwiernik Bartosz |
Janczak Adrian |
TRENER: Rafał Prudaczuk |
Korzępa Karol |
Śliwka Bartosz |
Malicki Mateusz |
Sidor Szymon |
Maciejewski Wiktor |
Willems Emiel |
Sycianko Filip |
Grzesik Jan |
Kowalczyk Aleks |
Płoch Szymon |
Flejter Wiktor |
Wojnarowski Jeremi |
Lis Oskar |
TRENER: Leonard Cygan |
Bachryj Gracjan |
Urbański Antoni |
Grzybowski Bartosz |
Harasim Borys |
Klimczyk Maksymilian |
Kowal Leon |
Kowalski Błażej |
Kurowski Szymon |
Langner Tymon |
Matracki Krystian |
Petrash Ruslan |
Skorny Maksymilian |
Stoparek Karol |
Sudolski Stanisław |
Szczepaniak Adrian |
Szczęch Szymon |
Witczak Tomasz |
TRENER: Gabriel Sołtysiak |
Żurawski Jan |
Gołaszewski Brajan |
Jakubowski Łukasz |
Kiwak Dominik |
Londo Kajetan |
Łyzin Igor |
Milewicz Ksawery |
Morawiński Miłosz |
Musiał Wojtek |
Niewiadomski Borys |
Szmidt Kryspin |
Tomaszewski Grzegorz |
Witek Filip |
Wojcieszak Miłosz |
Stankiewicz Jakub |
Głombski Igor |
Dawidowski Andrzej |
Bezak Jan |
TRENER: Piotr Nasiadek |
Drażniowski Franciszek |
Dworaczyński Błażej |
Ciura Jan |
Jamroz Nataniel |
Kalbarczyk Wojciech |
Kałwiński Jan |
Kowalski Miłosz |
Kozieł Antoni |
Kurczab Stanisław |
Leszczyna Wojciech |
Markowski Dominik |
Bereda Filip |
Moś Olivier |
Mróz Krzysztof |
Stempin Dawid |
Rabiega Wojciech |
Rodziewcz Filip |
Rowiński Aleks |
Sypko Franciszek |
Leśniak Antoni |
TRENER: Gabriel Sołtysiak |
Banak Mateusz |
Cymbalisty Jerzy |
Frankowski Antek |
Garliński Adam |
Łomiński Antoni |
Napieraj Tristan |
Piechota Aleksander |
Skowron Alicja |
Skowron Wiktor |
Garliński Patryk |
Słowik Adam |
Zwiernik Oliwier |
Wasilewski Jakub |
Żakowicz Marcel |
TRENER: Piotr Kozieł |
Apryasz Kacper |
Bączek Wojciech |
Todorović Janko |
Starzewski Leon |
Rzepka Aleksander |
Ladżyński Aleksander |
Owcarz Antek |
Ratuszny Kacper |
Rzepecki Kacper |
Solnica Wiktor |
Sudolski Igor |
Bąkowski Antoni |
Kurczab Franciszek |
Bielak Aleksander |
Maciejewski Matueusz |
Banaś Antoni |
Bartkowski Bartosz |
Wielgos Jakub |
Balicki Jakub |
Malina Franciszek |
Pytko Marcel |
Bednarz Franciszek |
TRENER: Sebastian Zawalnicki |
Bachryj Antek |
Deiun Kostiantyn |
Murtazajew Jakub |
Górecki Antek |
Jaszke Filip |
Karga Karol |
Łyzin Fabian |
Mirecki Wiktor |
Rodziewicz Sebastian |
Stadnik Szymon |
Kowalczyk Antoni |
Gąsior Oliwier |
Świderski Aleksander |
Żurawski Mieszko |
Białas Kaziu |
Zadka Wojtek |
Szostak Antoni |
Rudzki Leon |
TRENER: Mariusz Sankiewicz |
Bryła Alan |
Dacków Karol |
Dawidowski Jan |
Dziki Piotr |
Janicki Ignacy |
Januszkiewicz Adam |
Krawczyk Aleksander |
Król Antoni |
Kompała Oliwier |
Pelc Mateusz |
Miłczew Dragan |
Iwaszko Szymon |
Markowski Aleksander |
Bednarz Leon |
Głowacki Michał |
Merchut Alwin |
Skorny Jan |
Marzec Jan |
TRENER: Mariusz Sankiewicz |
Ryng Kacper |
Bladycz Wiktor |
Smolarek Adam |
Berych Igor |
Łusiak Szymon |
Fesnak Jakub |
Lazarowicz Stanisław |
Markiewicz Jan |
Markiewicz Adam |
Ignaczak Jakub |
Sosnowski Jakub |
Bittner Wojciech |
Musiałek Leon |
Czerniawski Marcel |
Zając Wojciech |
Wilk Filip |
Bojanowski Benjamin |
Borkowski Franciszek |
TRENER: Arkadiusz Smyczyński |
Banaś Adam |
Chrzanowski Antoni |
Mieszała Tymon |
Hałapacz Mikołaj |
Wiśniewski Tymoteusz |
Mszyca Maks |
Obrzut Jakub |
Rzepka Tymon |
Rzepka Witold |
Drząkowski Dawid |
Leszczyna Bartosz |
Wiencierz Ignacy |
Święch Jakub |
Kurowski Teodor |
Frankowski Julian |
Wiśniewski Olivier |
Madera Maksymilian |
Krajka Antoni |
data | godzina | wynik | |||
2023-08-15 | 11:00 | Zenit II Międzybórz | Pogoń Oleśnica | 0:2 | |
2023-08-19 | 17:00 | Pogoń Oleśnica | Czarni Chrząstawa | 2:1 | |
2023-08-27 | 11:00 | GKS Kątna | Pogoń Oleśnica | 1:7 | |
2023-09-02 | 17:00 | Pogoń Oleśnica | Widawa Bierutów | 0:1 | |
2023-09-10 | 11:00 | Pogoń Syców | Pogoń Oleśnica | 0:3 | |
2023-09-16 | 16:00 | Pogoń Oleśnica | Widawa Kiełczów | 4:1 | |
2023-09-24 | 11:00 | Skra Wojnowice | Pogoń Oleśnica | 2:3 | |
2023-09-30 | 16:00 | Pogoń Oleśnica | WKS Wilczyce | 2:1 | |
2023-10-07 | 16:00 | Dąb Dobroszyce | Pogoń Oleśnica | 0:2 | |
2023-10-14 | 15:00 | Pogoń Oleśnica | Lotnik Twardogóra | 8:0 | |
2023-11-26 | 13:30 | Perła Węgrów | Pogoń Oleśnica | 1:2 | |
2023-10-28 | 15:00 | Pogoń Oleśnica | KS Łozina | 2:2 | |
2023-11-04 | 14:00 | Polonia Miłoszyce | Pogoń Oleśnica | 1:0 | |
2023-11-12 | 11:00 | Pogoń Oleśnica | Długołęka 2000 | 2:1 | |
2023-11-18 | 14:00 | Czarni Jelcz-Laskowice | Pogoń Oleśnica | 5:1 | |
2024-03-23 | 14:00 | Pogoń Oleśnica | Zenit II Międzybórz | ||
2024-04-07 | 15:00 | Czarni Chrząstawa | Pogoń Oleśnica | ||
2024-04-13 | 15:00 | Pogoń Oleśnica | WKS Kątna | ||
2024-04-21 | 15:00 | Widawa Bierutów | Pogoń Oleśnica | ||
2024-04-27 | 15:00 | Pogoń Oleśnica | Pogoń Syców | ||
2024-05-03 | 16:00 | Widawa Kiełczów | Pogoń Oleśnica | ||
2024-05-04 | 16:00 | Pogoń Oleśnica | Skra Wojnowice | ||
2024-05-12 | 16:00 | WKS Wilczyce | Pogoń Oleśnica | ||
2024-05-18 | 16:00 | Pogoń Oleśnica | Dąb Dobroszyce | ||
2024-05-26 | 16:00 | Lotnik Twardogóra | Pogoń Oleśnica | ||
2024-05-30 | 16:00 | Pogoń Oleśnica | Perła Węgrów | ||
2024-06-02 | 17:00 | KS Łozina | Pogoń Oleśnica | ||
2024-06-08 | 17:00 | Pogoń Oleśnica | Polonia Miłoszyce | ||
2024-06-16 | 17:00 | Długołęka 2000 | Pogoń Oleśnica | ||
2024-06-23 | 17:00 | Pogoń Oleśnica | Czarni Jelcz Laskowice |
data | godzina | wynik | ||
2024-03-23 | 11:00 | Pogoń Oleśnica | Talent Trzebnica | |
2024-04-06 | 11:00 | MKP Wratislavia | Pogoń Oleśnica | |
2024-04-13 | 10:00 | Pogoń Oleśnica | Sokół Marcinkowice | |
2024-04-20 | 11:00 | WKS Wierzbice | Pogoń Oleśnica | |
2024-04-27 | 12:30 | Pogoń Oleśnica | Błyskawica Gać | |
2024-05-04 | 11:00 | Prestige Football Academy | Pogoń Oleśnica | |
2024-05-11 | 10:00 | Pogoń Oleśnica | Parasol IV Wrocław | |
2024-05-18 | 11:00 | FC Wrocław Academy | Pogoń Oleśnica | |
2024-05-25 | 10:00 | Pogoń Oleśnica | UKS Gminy Miękinia | |
2024-05-30 | 11:00 | Sporting Wrocław | Pogoń Oleśnica | |
2024-06-01 | 10:00 | Pogoń Oleśnica | WKP Wołów | |
2024-06-08 | 10:00 | Pogoń Oleśnica | MKS II Siechnice | |
2024-06-15 | 11:00 | Fenomen Leśnica | Pogoń Oleśnica |
data | godzina | wynik | ||
2024-04-06 | 11:00 | Bór Oborniki Śląskie | Pogoń II Oleśnica | |
2024-04-13 | 12:00 | Pogoń Oleśnica | Dolpasz Skokowa | |
2024-04-20 | 11:00 | Widawa Bierutów | Pogoń II Oleśnica | |
2024-04-27 | 11:00 | Piast II Żmigród | Pogoń II Oleśnica | |
2024-05-05 | 10:00 | Pogoń II Oleśnica | Tęcza Brzezia Łąka | |
2024-05-11 | 11:00 | Płomień Krośnice | Pogoń II Oleśnica | |
2024-05-18 | 10:00 | Pogoń II Oleśnica | Pogoń Cieszków | |
2024-05-25 | 11:00 | UKS Bierutów | Pogoń II Oleśnica | |
2024-06-01 | 12:30 | Pogoń II Oleśnica | GKS Kamień | |
2024-06-08 | 11:00 | Dąb Kuraszków | Pogoń II Oleśnica | |
2024-06-15 | 11:00 | Pogoń II Oleśnica | Orzeł Prusice |
data | godzina | wynik | ||
2024-03-16 | 13:00 | Pogoń Oleśnica | WKS Śląsk | |
2024-03-23 | 11:00 | Pogoń Oleśnica | MKS Siechnice | |
2024-04-06 | 13:00 | Olympic II Junior Wrocław | Pogoń Oleśnica | |
2024-04-13 | 10:30 | Pogoń Oleśnica | Forza Wrocław | |
2024-04-20 | 13:00 | Iskra Pasikurowice | Pogoń Oleśnica | |
2024-04-27 | 13:00 | Pogoń Oleśnica | FC Wrocław II Academy | |
2024-05-04 | 13:00 | 1 KS Ślęza Wrocław | Pogoń Oleśnica | |
2024-05-11 | 13:00 | WKS Śląsk | Pogoń Oleśnica | |
2024-05-18 | 17:00 | MKS Siechnice | Pogoń Oleśnica | |
2024-05-25 | 12:30 | Pogoń Oleśnica | Olympic II Junior Wrocław | |
2024-05-30 | 13:00 | Forza Wrocław | Pogoń Oleśnica | |
2024-06-01 | 11:30 | Pogoń Oleśnica | Iskra Pasikurowice | |
2024-06-08 | 13:00 | FC Wrocław II Academy | Pogoń Oleśnica | |
2024-06-15 | 13:00 | Pogoń Oleśnica | 1 KS Ślęza Wrocław |
data | godzina | wynik | ||
2024-03-23 | 13:00 | Pogoń II Oleśnica | STS Sokół Smolec | |
2024-04-06 | 13:00 | Football Stars | Pogoń II Oleśnica | |
2024-04-13 | 13:00 | Pogoń II Oleśnica | Fenomen Leśnica | |
2024-04-20 | 13:00 | Olympic IV Junior Wrocław | Pogoń II Oleśnica | |
2024-04-27 | 13:00 | Pogoń II Oleśnica | WKS Śląsk | |
2024-05-04 | 13:00 | Błysk Kuźniczysko | Pogoń II Oleśnica | |
2024-05-11 | 13:00 | Pogoń II Oleśnica | Bianconeri Football | |
2024-05-18 | 13:00 | GKS Polonia Trzebnica | Pogoń II Oleśnica | |
2024-05-25 | 13:00 | Pogoń II Oleśnica | Bór Oborniki Śląskie | |
2024-05-30 | 13:00 | MKS III Siechnice | Pogoń II Oleśnica | |
2024-06-01 | 13:00 | Pogoń II Oleśnica | PKS Łany | |
2024-06-08 | 13:00 | MKS II Siechnice | Pogoń II Oleśnica | |
2024-06-15 | 13:00 | Pogoń II Oleśnica | Parasol IV Wrocław |
data | godzina | Wynik | ||
2024-03-23 | Zenit II Międzybórz) | Pogoń III Oleśnica | ||
2024-04-06 | UKS Bierutów | Pogoń III Oleśnica | ||
2024-04-13 | 14:00 | Pogoń III Oleśnica | Pogoń II Syców | |
2024-04-20 | Mirków Długołęka | Pogoń III Oleśnica | ||
2024-04-27 | 13:00 | Pogoń III Oleśnica | Płomień Krośnice | |
2024-05-04 | UKS II Bierutów | Pogoń III Oleśnica | ||
2024-05-11 | 14:00 | Pogoń III Oleśnica | Struś Dziadowa Kłoda | |
2024-05-18 | Lotnik Twardogóra | Pogoń III Oleśnica | ||
2024-05-25 | 13:00 | Pogoń III Oleśnica | AP II Oleśnica | |
2024-05-30 | Pogoń Cieszków | Pogoń III Oleśnica | ||
2024-06-01 | Pogoń III Oleśnica | AP III Oleśnica | ||
2024-06-08 | KS Łozina | Pogoń III Oleśnica | ||
2024-06-15 | 14:30 | Pogoń III Oleśnica | Wiwa Goszcz |
data | godzina | miejsce | Przeciwnik |
2024-02-18 | 11:00 | Kłokoczycka 5, Wrocław | Ślęza Wrocław |
2024-02-24 | 09:00 | Brzozowa 5, Oleśnica | FC Wrocław Academy |
data | godzina | miejsce | przeciwnik | wynik |
2024-03-17 | 10:00 | Słoneczna 5, Dziadowa Kłoda | Struś Dziadowa Kłoda | |
2024-03-24 | Międzybórz | Zenit Cup |
data | godzina | miejsce | turniej |
2024-03-09 | 08:30 | Paderewskiego 35, Wrocław | Game Cup |
2024-04-20 | 09:00 | Międzybórz | Zenit Cup |
2024-05-19 | 09:00 | Kwidzyńska 33, Wrocław | Wrocławska Liga Talentów |
data | godzina | miejsce | turniej |
2023-03-23 | 10:00 | Krasińskiego 3, Bierutów | UKS Bierutów |
2023-05-19 | 09:00 | Kwidzyńska 33, Wrocław | Wrocławska Liga Talentów |
data | godzina | miejsce | turniej |
2023-03-23 | 10:00 | Krasińskiego 3, Bierutów | UKS Bierutów |
2023-05-19 | 09:00 | Kwidzyńska 33, Wrocław | Wrocławska Liga Talentów |
data | godzina | miejsce | przeciwnik | wynik |
miejsce | drużyna | mecze | bramki | punkty |
---|---|---|---|---|
1. | Czarni Jelcz-Laskowice | 15 | 59-17 | 40 |
2. | Widawa Bierutów | 15 | 41-18 | 38 |
3. | Pogoń Oleśnica | 15 | 40-17 | 34 |
4. | KS Łozina | 15 | 46-16 | 32 |
5. | Czarni Chrząstawa | 15 | 44-18 | 31 |
6. | Dąb Dobroszyce | 15 | 39-20 | 29 |
7. | Polonia Miłoszyce | 15 | 23-16 | 23 |
8. | Widawa Kiełczów | 15 | 32-26 | 20 |
9. | Skra Wojnowice | 15 | 38-32 | 19 |
10. | Zenit II Międzybórz | 15 | 21-35 | 17 |
11. | Lotnik Twardugóra | 15 | 17-54 | 16 |
12. | Perła Węgrów | 15 | 19-26 | 14 |
13. | Długołęka 2000 | 15 | 19-34 | 14 |
14. | Pogoń Syców | 15 | 15-35 | 11 |
15. | WKS Wilczyce | 15 | 20-55 | 7 |
16. | GKS Kątna | 15 | 14-68 | 3 |
miejsce | drużyna | mecze | bramki | punkty |
---|---|---|---|---|
1 | Błyskawica Gać | 0 | 0 | 0 |
2 | FC Wrocław Academy | 0 | 0 | 0 |
3 | Fenomen Leśnica | 0 | 0 | 0 |
4 | MKS II Siechnice | 0 | 0 | 0 |
5 | MKP Wołów | 0 | 0 | 0 |
6 | Parasol IV Wrocław | 0 | 0 | 0 |
7 | Pogoń Oleśnica | 0 | 0 | 0 |
8 | Prestige Football Academy | 0 | 0 | 0 |
9 | Sokół Marcinkowice | 0 | 0 | 0 |
10 | Sporting Wrocław | 0 | 0 | 0 |
11 | Talent Trzebnica | 0 | 0 | 0 |
12 | MKP Wratislavia | 0 | 0 | 0 |
13 | UKS Gminy Miękinia | 0 | 0 | 0 |
14 | WKS Wierzbice | 0 | 0 | 0 |
miejsce | drużyna | mecze | bramki | punkty |
---|---|---|---|---|
1 | Bór Oborniki Śląskie | 0 | 0 | 0 |
2 | Dąb Kuraszków | 0 | 0 | 0 |
3 | Dolpasz Skokowa | 0 | 0 | 0 |
4 | GKS Kamień | 0 | 0 | 0 |
5 | Orzeł Prusice | 0 | 0 | 0 |
6 | Piast II Żmigród | 0 | 0 | 0 |
7 | Płomień Krośnice | 0 | 0 | 0 |
8 | Pogoń Cieszków | 0 | 0 | 0 |
9 | Pogoń II Oleśnica | 0 | 0 | 0 |
10 | Tęcza Brzezia Łąka | 0 | 0 | 0 |
11 | UKS Bierutów | 0 | 0 | 0 |
12 | Widawa Bierutów | 0 | 0 | 0 |
miejsce | drużyna | mecze | bramki | punkty |
---|---|---|---|---|
1 | Forza Wrocław | 0 | 0 | 0 |
2 | Olympic II Junior Wrocław | 0 | 0 | 0 |
3 | FC Wrocław II Academy U.K.S. | 0 | 0 | 0 |
4 | Pogoń Oleśnica | 0 | 0 | 0 |
5 | MKS Siechnice | 0 | 0 | 0 |
6 | WKS Śląsk | 0 | 0 | 0 |
7 | 1 KS Ślęza Wrocław | 0 | 0 | 0 |
8 | Iskra Pasikurowice | 0 | 0 | 0 |
miejsce | drużyna | mecze | bramki | punkty |
---|---|---|---|---|
1 | Błysk Kuźniczysko | 0 | 0 | 0 |
2 | GKS Polonia Trzebnica | 0 | 0 | 0 |
3 | WKS Śląsk | 0 | 0 | 0 |
4 | MKS II Siechnice | 0 | 0 | 0 |
5 | Bianconeri Football Academy | 0 | 0 | 0 |
6 | Fenomen Leśnica | 0 | 0 | 0 |
7 | PKS Łany | 0 | 0 | 0 |
8 | MKS III Siechnice | 0 | 0 | 0 |
9 | Parasol IV Wrocław | 0 | 0 | 0 |
10 | Football Stars | 0 | 0 | 0 |
11 | Bór Oborniki Śląskie | 0 | 0 | 0 |
12 | STS Sokół Smolec | 0 | 0 | 0 |
13 | Pogoń II Oleśnica | 0 | 0 | 0 |
14 | Olympic IV Junior Wrocław | 0 | 0 | 0 |
miejsce | drużyna | mecze | bramki | punkty |
---|---|---|---|---|
1 | AP II Oleśnica | 0 | 0 | 0 |
2 | AP III Oleśnica | 0 | 0 | 0 |
3 | KS Łozina | 0 | 0 | 0 |
4 | Lotnik Twardogóra | 0 | 0 | 0 |
5 | Mirków Długołęka | 0 | 0 | 0 |
6 | Płomień Krośnice | 0 | 0 | 0 |
7 | Pogoń III Oleśnica | 0 | 0 | 0 |
8 | Pogoń Cieszków | 0 | 0 | 0 |
9 | Pogoń II Syców | 0 | 0 | 0 |
10 | Struś Dziadowa Kłoda | 0 | 0 | 0 |
11 | UKS Bierutów | 0 | 0 | 0 |
12 | UKS II Bierutów | 0 | 0 | 0 |
13 | Wiwa Goszcz | 0 | 0 | 0 |
14 | Zenit II Międzybórz | 0 | 0 | 0 |
MKS Pogoń Oleśnica Sp. z o.o.
ul. Brzozowa 5
56-400 Oleśnica
NIP: 9112008141
REGON: 022326629
Stadion:
Płyta główna, boisko sztuczne:
Ul. Brzozowa 5, 56-400 Oleśnica
Boisko naturalne:
Ul. Brzozowa 8, 56-400 Oleśnica
Prezes Zarządu: Jerzy Lipiński (prezes@pogonolesnica.pl)
Manager: Michał Krej (marketing@pogonolesnica.pl)
Koordynator: Sebastian Zawalnicki (koordynator@pogonolesnica.pl) Tel. +48 695 217 509
Dane do przelewów:
Bank PKOBP Oddział 3 we Wrocławiu
Adresat: MKS Pogoń Oleśnica Sp. z o.o.
Nr konta: 82 1020 5242 0000 2802 0440 1329
Składki składamy do 10 dnia każdego miesiąca za dany miesiąc, czyli za do 10/05, za czerwiec do 10/06 itd.
Składka jest składką członkowską opłacaną co miesiąc przez cały rok (a nie składką za treningi).
polityka prywatności