Wiadomości 21-02-2021

Pogoń Oleśnica ze srebrnym certyfikatem PZPN!

MKS POGOŃ OLEŚNICA otrzymał SREBRNĄ GWIAZDĘ PZPN!!!

Jest to odznaka Polskiego Związku Piłki Nożnej nadawana wyłącznie klubom piłkarskim spełniającym najwyższe wymagania w zakresie programu szkolenia, kwalifikacji trenerów, bazy sprzętowej oraz ilości drużyn.

Oczywiście jesteśmy jedynym klubem piłkarskim w powiecie oleśnickim, który był w stanie te wymagania spełnić i szczęśliwie przejść przez cały proces certyfikacji PZPN.

Na całym Dolnym Śląsku jest zaledwie kilka klubów certyfikowanych przez PZPN w drugiej edycji programu. Na poziomie srebrnym znajduje się 5 klubów w województwie, na złotym 3. Znajdujemy się w gronie tak uznanych marek jak m.in Zagłębie Lubin czy Ślęza Wrocław. Dołączamy ekskluzywnego grona klubów piłkarskich prowadzących profesjonalne szkolenie w piłce nożnej. Udział w certyfikacji oznacza nie tylko wsparcie PZPN ale również ciągły nadzór i bardzo poważne wymagania w zakresie procesu i organizacji szkolenia.
Z naszej strony zrobiliśmy wszystko jako Klub, aby Państwa Dzieci mogły znaleźć się w tym systemie i zostały objęte tak dobrym procesem szkolenia. Uprzejmie informujemy, że w najbliższym czasie będziemy tworzyć kolejne zespoły, które dołączą do systemy certyfikacji aby objąć programem wszystkie dzieci z Oleśnicy i okolic.

To czy pozostaniemy w programie, nie zależy jednak wyłącznie od nas. Potrzebujemy pomocy od Pana Burmistrza, Radnych Miasta Oleśnica, władz OKR Atol, a także Rodziców, Zawodników i wszystkich sympatyków Pogoni Oleśnica.


ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nabory do MKS Pogoń Oleśnica

Dołącz do MKS Pogoń Oleśnica
SPRAWDŹ

KUP BILET NA MECZ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore

POGOŃ BIZNES GROUP

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore