Wiadomości 04-04-2019

Pogoń Oleśnica 2:4 Mechanik Brzezina

To nie była udana sobota dla seniorów MKS-u. Mecz rozpoczął się znakomicie dla gości. Sławomir Kopek zbyt wysoko uniósł nogę we własnym polu karnym i po sprytnym rozegraniu pośredniego rzutu wolnego Przemysław Ujas dał Mechanikowi prowadzenie. Pogoń szybko zareagowała i już w 9. minucie doprowadziła do remisu. Z dystansu uderzył Grzegorz Graf, a jego uderzenie dobił Mateusz Jendryca, zdobywajac pierwszą bramkę dla MKS-u już w swoim drugim meczu w nowym klubie.

W dalszej części meczu Pogoń prowadziła grę i wydawało się, że kwestią czasu jest wyjście MKS-u na prowadzenie. W 36. minucie faulował w polu karnym Kamila Pyzłowskiego i za to zagranie obejrzał czerwoną kartkę. Z rzutu karnego w poprzeczkę trafił Paweł Ujas i mimo kilku szans dla Mechanika w końcówce zespoły schodziły do szatni przy remisie. W pierwszych minutach drugiej połowy Pogoń zagrała odważniej czego efektem była oskrzydlająca akcja po której Korcik dośrodkował w pole karne, a akcje wykończył Siódmiak dając nam prowadzenie.

Po kolejnych 10 minutach w polu karnym fauluje Graf, do piłki podchodzi Przemysław Ujas i tym razem Salamaga musiał skapitulować. Ta bramka ewidentnie podcięła skrzydła Pogoni i napędziła gości z Brzeziny. W 73. minucie Pyzłowski wyprowadził Mechanika na prowadzenie, a dwie minuty później wynik meczu ustalił Wątor.

Po tej kolejce Pogoń spadła w tabeli na miejsce trzecie, traci 3 punkty do lidera z Goszcza oraz 2 do będącego na drugim miejscu Moto-Jelcza Oława.

Pogoń Oleśnica 2:4 Mechanik Brzezina

Bramki: Jendryca 9' Siódmiak 55' - Przemysław Ujas 3', 65' (k.), Pyzłowski 73', Wątor 75'

Czerwona kartka: Jendryca 35'

Żółte kartki: Rafalski 67' - Deneka 90'

Pogoń: Salamaga - Rafalski, Graf, Świerczyński(86' Cichosz), A. Ciszewki (46' Warzecha), Kopek(79' Sikora), Uznański(75' M. Ciszewski), Jendryca, Kowalski, Korcik, Siódmiak

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nabory do MKS Pogoń Oleśnica

Dołącz do MKS Pogoń Oleśnica
SPRAWDŹ

KUP BILET NA MECZ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore

POGOŃ BIZNES GROUP

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore