Wiadomości 06-10-2019

Pogoń Oleśnica 1:1 Parasol Wrocław

Z Parasolem znów na remis.

Podobnie jak w zeszłym sezonie w starciu tych dwóch drużyn przy Brzozowej tak i teraz padł remis 1:1.

Pierwsze pół godziny gry to przewaga MKS-u, której jednak nie udało się udokumentować. Na domiar złego tuż przed przerwą to goście wyszli na prowadzenie za sprawą Krzysztofa Cieśli.

W drugiej połowie MKS po raz kolejny w tym sezonie zmuszony był do odrabiania strat. To udało się w 73. minucie za sprawą Gracjana Szwaka, wprowadzonego kilka minut wcześniej, który w dodatku zdobył swoją pierwszą bramkę dla Pogoni. Zdobyć zwycięskiej bramki nie udało się żadnej z drużyn i Pogoń już po raz piąty w tym sezonie ligowym podzieliła się punktami.

Za tydzień w wyjazdowym spotkaniu gracze Marcina Jurasika zagrają z Orłem Pawłowice.

POGOŃ OLEŚNICA 1:1(0:1) PARASOL WROCŁAW

Bramki: Cieśla 43' - Szwak 73'

Żółte kartki:  Smyrski, Łada, Korcik oraz Solarek

POGOŃ: Salamaga - B. Ciszewski, Świerczyński, Jendryca, Kopek(68' Szwak), Łada, Hałapacz, Smyrski(46' M. Ciszewski), Korcik, Balcerzak, Siódmiak

PARASOL: Szaro - Lis, Bielecki, Dola, Kraśnianka(85' Warchoł), Solarek, Świerc(70' Martyniak), Cieśla, Woźnica, Piekarski(75' Cyrkiel), Sandulski(75' Kuzio)