Wiadomości 11-11-2018

Okręgówka: Wiwa Goszcz 1:0 Pogoń Oleśnica

 

Derby dla Goszcza.

MKS przyjechał na derby powiatu jako lider z zamiarem odskoczenia od rywali zza miedzy na 6 punktów w tabeli. Początek spotkania był bardzo nerwowy z obu stron, derbowy mecz spętał nogi obydwu rywalom. W miarę upływu czasu swoją przewagę zaczęła zaznaczać Pogoń raz po raz próbując zagrażać bramce strzeżonej przez Kacpra Rogalę. Nic nie zapowiadało tego co stało się w 33. minucie. W pozornie niegroźnej sytuacji defensywa Pogoni popełniła fatalny błąd, po którym Budzowski wpadł w pole karne i płaskim strzałem pokonał Salamagę. Kilka minut później, gdy na boisko w drużynie Wiwy wszedł Filip Szczypkowski jako piąty było jasne, że Goszczanie w tym spotkaniu będą się już tylko bronić.

Istny antyfutbol zaprezentowany przez Wiwę, niechęć do gry w piłkę i skupienie się tylko i wyłącznie na przeszkadzaniu MKS-owi bardzo mocno utrudniły grę naszym zawodnikom. Przez całą drugą połowę spotkania gospodarze stanęli całym zespołem na własnej połowie broniąc się przed atakami Pogoni, grając na czas próbując dowieźć korzystny wynik do końca. Mimo kilku dobrych sytuacji jak chociażby dośrodkowanie Warzechy, które z trudem sparował Rogala, mocny strzał Strójwąsa, czy dogodne okazje strzeleckie w polu karnym, przy których zabrakło zimnej krwi, Pogoń nie zdołała zdobyć chociażby bramki wyrównującej i trzy punkty zostały w Goszczu

Wiwa Goszcz 1:0(1:0) Pogoń Oleśnica

POGOŃ: Salamaga - Strójwąs, Graf, Siódmiak, Korcik, Świerczyński, Hałapacz, Ciszewski(46' Uznański), Warzecha, Miodek, Smyrski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nabory do MKS Pogoń Oleśnica

Dołącz do MKS Pogoń Oleśnica
SPRAWDŹ

KUP BILET NA MECZ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore

POGOŃ BIZNES GROUP

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore