Wiadomości 30-08-2017

KS Zenit Międzybórz - Pogoń Oleśnica II 3:1

Poniżej prezentujemy relację gospodarzy z ich Fan Page-u.

W niedzielnym meczu na otwarcie nowego sezonu KS Zenit podejmował II drużynę Pogoni Oleśnica.

Na nasz obiekt po przerwie między sezonami przybyło sporo kibiców.
Mecz rozpoczął się punktualnie o godz 17:00.
Od początku spotkania nasza drużyna ruszyła do ataków swoje sytuacje na zdobycie gola w pierwszej połowie mieli: Nowak, Warkocz, Kogut. Na placu gry nasza drużyna kontrolowała grę nie pozwalając przeciwnikom na stworzenie żadnego zagrożenia w pierwszej połowie. Do przerwy po dwóch trafieniach Łukasza Nowaka prowadzimy 2:0
Po przerwie goście wychodzą z szatni z mocnym postanowieniem odrobienia strat. To oni na początku drugiej połowy przejmują inicjatywę na boisku co prowadzi do zdobycia przez nich gola kontaktowego.
Na naszą drużynę działa to mobilizująco i szybko wracamy na właściwe tory. Gra zaczyna przypominać tą samą jaką prezentowaliśmy w pierwszej połowie . Ponownie stwarzamy sobie kolejne sytuację. Jedną z nich na gola zamienia Łukasz Nowak. Takim wynikiem kończy się to spotkanie.

KS Zenit Międzybórz 3:1 Pogoń II Oleśnica

Bramki : 3 x Łukasz Nowak

Zenit:
Michał Kubot, Mateusz Warkocz, Tomasz Bedka , Dominik Schubert, Przemysław Sitek, Sylwester Płoch, Grzesiek Żukowski, Zbyszek Sieraczek, Marcin Kogut, Łukasz Nowak, Adrian Turski

Pogoń II:

W pierwszym meczy naszych rezerw, trener Graf desygnował do boju 7 byłych zawodników zespołu juniorów. W kadrze meczowej znalazło się ich w sumie ośmiu. Sygnał jest jasny. Stawiamy na młodzież również w rezerwach.