Wiadomości 30-08-2017

KS Zenit Międzybórz - Pogoń Oleśnica II 3:1

Poniżej prezentujemy relację gospodarzy z ich Fan Page-u.

W niedzielnym meczu na otwarcie nowego sezonu KS Zenit podejmował II drużynę Pogoni Oleśnica.

Na nasz obiekt po przerwie między sezonami przybyło sporo kibiców.
Mecz rozpoczął się punktualnie o godz 17:00.
Od początku spotkania nasza drużyna ruszyła do ataków swoje sytuacje na zdobycie gola w pierwszej połowie mieli: Nowak, Warkocz, Kogut. Na placu gry nasza drużyna kontrolowała grę nie pozwalając przeciwnikom na stworzenie żadnego zagrożenia w pierwszej połowie. Do przerwy po dwóch trafieniach Łukasza Nowaka prowadzimy 2:0
Po przerwie goście wychodzą z szatni z mocnym postanowieniem odrobienia strat. To oni na początku drugiej połowy przejmują inicjatywę na boisku co prowadzi do zdobycia przez nich gola kontaktowego.
Na naszą drużynę działa to mobilizująco i szybko wracamy na właściwe tory. Gra zaczyna przypominać tą samą jaką prezentowaliśmy w pierwszej połowie . Ponownie stwarzamy sobie kolejne sytuację. Jedną z nich na gola zamienia Łukasz Nowak. Takim wynikiem kończy się to spotkanie.

KS Zenit Międzybórz 3:1 Pogoń II Oleśnica

Bramki : 3 x Łukasz Nowak

Zenit:
Michał Kubot, Mateusz Warkocz, Tomasz Bedka , Dominik Schubert, Przemysław Sitek, Sylwester Płoch, Grzesiek Żukowski, Zbyszek Sieraczek, Marcin Kogut, Łukasz Nowak, Adrian Turski

Pogoń II:


W pierwszym meczy naszych rezerw, trener Graf desygnował do boju 7 byłych zawodników zespołu juniorów. W kadrze meczowej znalazło się ich w sumie ośmiu. Sygnał jest jasny. Stawiamy na młodzież również w rezerwach. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nabory do MKS Pogoń Oleśnica

Dołącz do MKS Pogoń Oleśnica
SPRAWDŹ

KUP BILET NA MECZ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore

POGOŃ BIZNES GROUP

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore