Wiadomości 21-01-2020

Deklaracje członkowskie 2020

Sprawy Klubowe!

Szanowni Państwo, w związku z rozpoczęciem nowego roku szkoleniowego poniżej przedstawiamy kilka kwestii organizacyjnych, dotyczących naszej współpracy w na początku roku:

1. W linku (https://bit.ly/37hM8bI) znajduje się do pobrania deklaracja członkowska na rok 2020. Poza niezbędną zgodą na grę Dziecka w klubie, prosimy w niej o dane kontaktowe oraz jasną deklarację w zakresie opłacania składek w przeciągu tego roku. Pragniemy podkreślić, że składki nie są obowiązkowe. Nie stanowią odpłatności za treningi. Jest to dobrowolna partycypacja w ramach członkostwa w naszym klubie. Niniejsza deklaracja jest dobrowolna oraz w dowolnej chwili można z członkostwa zrezygnować. Chcemy wiedzieć na początku roku, na ilu z Państwa możemy liczyć.

2. Po zebraniu deklaracji we wszystkich drużynach (do końca stycznia) zaprosimy Rodziców (1-2 przedstawicieli z każdej kategorii wiekowej) na spotkanie w sprawie Budżetu klubu na rok 2020. Będzie to okazja oby we wspólnym gronie omówić niezbędne wydatki jak i przychody klubu. Spotkanie odbędzie się na początku lutego. Informacja odnośnie spotkania zostanie przekazana przez trenera prowadzącego.

3. Po zakończeniu rozliczania dotacji miejskiej za 2019 rok (została już złożona) oraz zawarciu nowej umowy na rok 2020 (jesteśmy w trakcie) sporządzone zostanie dokładne sprawozdanie finansowe klubu za rok 2019. Całość zostanie, jak co roku, przedstawione na zebraniu dla wszystkich zainteresowanych. Będzie to również okazja aby odpowiedzieć na Państwa pytania. Zebranie odbędzie się pod koniec lutego. Termin zostanie podany w naszych mediach społecznościowych.
4. Pragniemy również poinformować, że w związku z zakończeniem programu #POGOŃ2020 (tj. budowy pełnej struktury sportowej naszego klubu) wraz z zimowym obozem dla naszych ligowych zespołów, rozpoczniemy nowy program działania w naszym klubie. Będzie on koncentrował się na ujednoliceniu systemu szkolenia, ujednoliceniu systemu gry, rozwoju naszych zawodników, doborze na pozycję oraz indywidualnej ścieżce rozwoju. Nasz sztab pracuje nad tym od listopada 2019, a efekty naszej pracy, w pierwszej kolejności poznają Zawodnicy (na obozie zimowym), następnie główne zarysy przedstawimy do publicznej wiadomości.

W razie pytań, do Państwa dyspozycji pozostają Trenerzy prowadzący.

W przypadku chęci bezpośredniego kontaktu, zapraszamy pod adres mailowy marketing@pogonolesnica.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nabory do MKS Pogoń Oleśnica

Dołącz do MKS Pogoń Oleśnica
SPRAWDŹ

KUP BILET NA MECZ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore

POGOŃ BIZNES GROUP

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore